Recenze: Bohové Olympu-Znamení Athény

2. května 2014 v 18:00 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj,
dneska jsem tu s recenzí na další díl ze série Bohové Olympu. Je to dobrá kniha, ale víc v recenzi. :)
PS: Cobyste říkali, kdybych zkusila natočit někdy natočit videorecenzi?
PPS: Vyhovuje Vám styl mých recenzí, nebo mám něco změnit?

Bohové Olympu - Znamení Athény


Název: Bohové Olympu - Znamení Athény

Autor: Rick Riordan

Nakladatelství: Fragment

Vazba: Pevná

Počet stran: 527

Série: Bohové Olympu

Díl: 3

Anotace

Chystá se velké setkání řeckých a římských polobohů. Posádka z Tábora polokrevných vyráží po moři na bitevním korábu Argo do Tábora Jupiter. Jejich plány však narušuje proroctví sedmi, které se začíná naplňovat. Skupina hrdinů se proto musí vydat do rodiště antických bohů, krajiny Mare Nostrum. Podaří se jim nalézt tajemná znamení bohyně Athény, která jim v boji proti zlu pomohou? Gaia, síla mocnější než všichni bohové, se dál probouzí a ohrožuje budoucnost civilizace. Čas ubíhá a posádka Arga se musí vydat do boje za záchranu lidstva.

Autor

Rick Riordan se narodil r. 1964. Téměř 15 let působil jako učitel angličtiny a historie na veřejných i soukromých školách v Kalifornii a texaském San Antoniu. Po těžkém rozhodování se povolání učitele vzdal a začal se plně věnovat psaní knih pro děti i dospělé, za které získal řadu cen, mimo jiné i tři nejprestižnější americké literární ceny v žánru mystery. Momentálně žije v San Antoniu se svou manželkou a dvěma syny.

Obecný názor

Znamení Athény je již třetí díl ze série Bohové Olympu, který zaujímá čestné místo v mé knihovničce. Kniha je opět velmi podařená s nečekaným koncem. Začátek knihy byl možná trochu zmatenější, hlavně v záplavě jmen, ale čtenář se rychle zorientuje. Celých pět set stran běží jak po másle a ani si nestihnete uvědomit, že jste na konci.
V knize jsou opět barvité popisy, různá zpestření, v podobě vzpomínek, charakteristika postav, monster i bohů. Celý příběh se mi odehrával před očima, bez velkých nedostatků. Autor nechává věci i hodně na fantazii čtenáře, takže si můžeme domýšlet, některé ne tolik důležité věci.
Mám jen jednu připomínku k jinak skvělé knize. Děj, nebo zápletky, už jsem si hrozně podobný. Pokud jste četli PJ a k tomu i BO, tak vám přijde, že je to všechno na stejný styl. Je tam pár překvapení, ale už víte, kde přijde další zvrat, i když ne v jaké podobě.
Ještě musím podotknout, že kniha je psaná ze sedmi pohledů (sedmi hlavních hrdinů) a přitom se to vůbec neplete. Myšlenkové pochody všech hrdinů oceňuji, takže jsem za střídání pohledů vděčná.

"Buď zticha, Chaluhový mozečku"

Děj

Sedm římsko-řeckých hrdinů se vydává na výpravu z do starého Říma, aby se pokusili zachránit staré přátele, najít sochu Athény, aby usmířili římany s řeky a k tomu zabít pár gigantů.
Děj pro čtenáře není překvapující, protože už v minulém díle bylo napsané, kam se tentokrát poputuje. Neočekáváné akorát byli zvraty na cestě.
Děj je napsaný plynule, netáhne se a není nouze o překvapení. Není místo, kde by se někdo nudil. Jsou tam i volnější místa, která složí k pochopení získaných informací. Tyhle místa jsem docela vítala, protože autor nás po celou dobu zásobuje novými a novými informace, jak má ve zvyku.

Postavy

Percy- syn Neptunův. V tomto díle je hodně znát změna v myšlení Peryho. Konečně si dokáže připustit, že nemusí všechno zachránit sám, je ochotný se o tuhle činnost podělit s jinými a hlavně si uvědomil svoje slabiny. Konečně si je dokázal připustit a něco s nimi udělat. Bylo vidět, že odloučení od Annabeth ho donutilo dospět. Percyho jsem měla ráda, i když už ne tolik jako v předchozích dílech. I když pořád je to "Chaluhový mozeček "

Annabet- dcera Athény. I Annabeth se hodně změnila, nejvíc ze všech postav. V průběhu knihy jde poznat, jak se postupně staví strachu, přehodnocuje svoje priority a víc důvěřuje svým schopnostem. Annabeth je hlavně bojovnice, která si nenechá nic líbit a vzít. Cením si její statečnosti, i když je občas až moc prudká a prvně koná, než myslí.

Jason- syn Dia. Jason si taktéž uvědomil, že na všechno nemusí stačit sám a naučil se přijímat pomoct ostatních. Jason stejně jako Percy je ochotný pro přátele udělat cokoliv, i když to tolik nedává najevo. Je to milý hrdina s temnou minulostí, kterého mi je líto, ale obdivuji ho zároveň. Je silný, ale svým vlastním způsobem.

Leo- syn Héfaista. Dřív můj oblíbenec. Leo se mi znelíbil hlavně jedou věcí- posmíval se Frankovi, protože se ho bál. Jeho způsob jak ho zastrašit jsou narážky a posměšky. Občas to přeháněl a dost mi to lezlo na nervy. Naštěstí na konci knihy se usmíří a budou spolu spolupracovat! Jinak je Leo ochotný, milý, chytrý. Taky trochu ztřeštěný, což mám na něm ráda.

Frank- syn Marse. Tuhle postavu mám nejmíň ráda. Frank je nevýrazný, tichý a moc se neprojevuje. Pomáhá ostatním, ale nedává do toho všechno. Vypadalo to, jako by tam ani nechtěl být s ostatními. Občas byl dost protivný na všechny, i když za nic nemohly.

Hazel- dcera boha podsvětí. Nejoblíbenější postava tohoto dílu. Milá, statečná, chytrá, dokázala od sebe odtrhnout Franka s Leem, vychází se všemi. Prostě pohodová holka, která se mi nejvíc podobá a přirostla mi k srdci. Taky je oddaná rodině a kvůli záchraně bratra by udělala cokoliv. Občas šlápne vedle, ale dokáže se z toho pořádně poučit.

Piper- dcera Afrodity. Další tichá osoba. Nápomocná, ale nejradši ze všeho je sama, nebo s Jasonem, se kterým chodí. Jako jediná mi nepřijde statečná, protože místo, aby svými vizemi pomohla kamarádům, nechává si je pro sebe, nebo se snaží je nevidět. Je to sobecké a i když si to uvědomuje, nic s tím nedělá.

Styl psaní

Autor píše pořád stejně, jako v předchozích dílech. Na dokonalosti není co vylepšovat. Kniha je poutavá, rychle a dobře se čte a zaujme. Styl psaní Ricka je odlišný od ostatních autorů, ale když si na něj člověk zvykne, je to opravdu dobrý.

Hodnocení


I tentokrát váhám. Vím, že celou dobu knihu vychvaluji, tak nad čím váhám? Ale je to jedna věc, kterou jsem už zmiňovala, která mě nutí nad tím pořádně přemýšlet. Je to hlavně to, že dopředu vím, kdy bude další zápletka. Je mi jasné, kde bude další zastávka, i když nevím, co se tam bude přesně dít.
Hrozně mě to rozčiluje, protože si to nemůžu naplno užít. Takže nakonec ten jeden bod odečíst musím.

9/10 bodů

Mockrát děkuji nakladatelství Fragment za poskytnutí recenzního výtisku téhle úžasné knihy. Můžete si ji koupit Zde.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 2. května 2014 v 18:20 | Reagovat

Do prčic!
Já se stydím! Já ještě nečetla! Ach jo!
Recenze je pěkná a určitě mi styl vyhovuje, takže...! Okay!
A videa? Tak to se těším!

2 Eamane Eamane | Web | 2. května 2014 v 19:40 | Reagovat

Ach jo ... Ty mě vždycky těmito knihami tak navnadíš! Já se na ty knihy tak těším. Trošku mám strach z těch pohledů postav, ale budu ti věřit, když říkáš, že se ti to neplete. A předvídatelnost je tak trochu slabší stránkou třeba i Percyho :) ...
Já mám tvé recenze ráda, hezky se mi čtou a všechno je tak hezky uspořádané, určitě bych nic neměnila, ale jestli tě něco napadá, tak nebudu proti :) ...
Co se týká videorecenzí, tak ti na rovinu řeknu, že nejsem jejich zastáncem. Já obdivuji lidi, kteří si na to troufnou, ale jen ty, kterým se to fakt povede. Je to těžké, jen tak si stoupnout před video a mluvit z patra. Dost často se lidem stává, že začnou mluvit úplně o něčem jiném nebo prostě začnou mluvit úplný blbosti. Trošku mě zaskočilo, když jedna holka v takové recenzi řekla, že jí přijde oddechové, když někdo umírá na rakovinu - no coment.
Každopádně je to na tobě, určitě kvůli tomu nepřestanu na blog chodit. Jen jsou pro mě atraktivnější psané recenze. No tak jsem se vykecala a promiň, jestli je to moc dlouhé :D

3 Mayline Mayline | Web | 2. května 2014 v 20:18 | Reagovat

Jooo, tuhle sérii si chci děsně přečíst!!:)

4 Lexi Invicta Van der Spark Lexi Invicta Van der Spark | E-mail | Web | 2. května 2014 v 20:42 | Reagovat

K tomuto sa nevyjadrujem. Ja čo som nečítala ani Percyho :D :D Ale teda vyzerá to zaujímavo :D Musím niekedy dohnať :-)

5 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 2. května 2014 v 20:47 | Reagovat

No jo :D
Já už ani nevěřím tomu, že se někdy dostanu k přečtení týhle série... O.o :D
Ale moc krásná recenze :333

6 Ellnesa Ellnesa | 2. května 2014 v 22:05 | Reagovat

Píšeš krásné recenze, nedokáži asi nic vytknout :-) A ke knize - doma mám od Fragmentu Zlodĕje blesku, ale nedokáži se k nĕmu dokopat. Ale vidím, že je to už podle nĕkolika blogerek dokonalost. Stydím se, že váhám...
Moc se tĕším na videa!
A ještĕ jedna vĕc - kam jsi psala o spolupráci s Knihcentrem? Odpovĕď prosím na blog.

7 Tess Tess | Web | 3. května 2014 v 0:42 | Reagovat

Četla jsem teprv jedničku téhle knižní sérii a byla jsem nadšená, celkem mě mrzí že tady tyhle díly nejsou schopní natočit ale podle toho jak vidím jak zdupali první dva díly percyho to natočené vidět možná ani nechci :D:)každopádně knížky jsou na jendičku

8 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 3. května 2014 v 7:16 | Reagovat

[6]:  ell já taky celkem váhala nad prvním dílem...:D ale rozhodně nebudeš litovat přečtení až se k tomu dokopeš:-D

Jinak Ilonko styl recenzí mi vyhovuje nic bych neměnila. Videorecenze? No, mi osobně nefunguje zvuková karta v notebooku, takže mi více vyhovují psané recenze, jelikož z tamtich nic neslyším -.-

9 Ella Monurová Ella Monurová | 3. května 2014 v 12:07 | Reagovat

Já ji ještě nečetla.. budu to muset napravit, všechno si znova přečíst, zvlášť když mají u nás v knihovně Hádův chrám :3
Pěkná recenze :)
Videorecenze? To beru :3
Nic neměnit :3

10 Ilía Ilía | E-mail | Web | 3. května 2014 v 19:33 | Reagovat

Tenhle díl je nejlepší... co jsem zatím četla. :D Hrozně mě štve to, co se stalo na konci. Prostě WTF! Strašně se těším na další díl. Hrozně moc! :D

11 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 4. května 2014 v 11:09 | Reagovat

já jsem tohle ještě nečetla, ale hrozně ráda bych si to přečetla, jenže nemám vůbec čas :-(
Nečetla jsem ani jeden díl :-(

12 stuprum stuprum | Web | 4. května 2014 v 13:48 | Reagovat

Rád slyším, že se knížka líbila. Tamty temné postavy jsou okouzlující. :)

13 Violett Violett | 4. května 2014 v 15:00 | Reagovat

Je špatné, že jsem pozadu. Ale na tuto sérii se chci vrhnout hned potom, co dočtu poslední díl Percyho Jacksna. A jinak mě vyhovuje, jak píšeš recenze a klidně natoč nebo vytvoř někdy videorecenzi, aspoň nebudu muset číst, ale poslouchat.

14 Kate Kate | E-mail | Web | 4. května 2014 v 18:04 | Reagovat

Já to právě teď čtu, takže jsem recenzi různě popřeskakovala - omlouvám se za to. :/
A mě tvůj styl recenzí vyhovuje. ;)
A vidím, že na začátek knihy máme stejný názor, a co se týče toho, že je to stejné, taky jsem si to uvědomila až u tohohle dílu. ;)

15 Camilla Camilla | E-mail | Web | 4. května 2014 v 19:27 | Reagovat

Úžasná recenze :3 Kniha je dokonalá. Tento díl je podle mě úplně nejlepší, co se týče série Bohové Olympu. :)

16 Leanis Leanis | 24. srpna 2016 v 20:31 | Reagovat

Ahoj, na stránku jsem narazila až dnes, ale moc se mi líbí, škoda, že jsem ji neobjevila dříve. :)
Kromě toho, jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo má na Piper a Hazel stejný názor! Hazel je podle mě správná holka. Bystrá, pohodová a hrozně moc milá. Zato Piper je v dost věcech opravdu sobecká. Pro výpravu toho moc nedělá, pokud zrovna nejde o Jasona. Prostě mi připadá, že Piper jde milionkrát víc o její vztah s Jasonem a o svoje pohodlí, než o záchranu Olympu :)

17 Blopengips Blopengips | E-mail | Web | 22. září 2017 v 12:14 | Reagovat

credit cards for bad credit
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loans</a>
payday advance
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans online</a> ’

18 Ffvgembony Ffvgembony | E-mail | Web | 24. září 2017 v 18:09 | Reagovat

average cost of cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cheap cialis no prescription
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

19 Ldvabsown Ldvabsown | E-mail | Web | 25. září 2017 v 5:07 | Reagovat

buy discount viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
herbal alternative viagra
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

20 BbnhAppoke BbnhAppoke | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:43 | Reagovat

what would happen if a girl took viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">viagra online</a>
viagra prescription online
<a href=http://viagrakjkmn.com/>cheap viagra</a> ’

21 Azsvabsown Azsvabsown | E-mail | Web | 26. září 2017 v 6:01 | Reagovat

online generic viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
viagra generic india
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

22 KrtpAsycle KrtpAsycle | E-mail | Web | 27. září 2017 v 2:20 | Reagovat

cialis daily dose - http://haycialis.com/
liquid cialis <a href=http://haycialis.com/>generic cialis</a> ’

23 DrvpbAbarse DrvpbAbarse | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:32 | Reagovat

discount generic viagra - http://viagraonszb.com/
viagra online no prescription <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

24 KmrdcUnfaks KmrdcUnfaks | E-mail | Web | 29. září 2017 v 8:55 | Reagovat

direct loan lenders online
<a href="https://paydaytbukl.org/">online payday loans</a>
payday loan lenders
<a href=https://paydaytbukl.org/>payday loans</a> ’

25 Lmazeffobe Lmazeffobe | E-mail | Web | 29. září 2017 v 15:41 | Reagovat

affordable payday loan online
<a href="https://paydayrvyaf.com/">instant payday loans</a>
american advance payday loans
<a href=https://paydayrvyaf.com/>payday loans</a> ’

26 vwqegoorie vwqegoorie | E-mail | Web | 30. září 2017 v 13:13 | Reagovat

lead loans
<a href="https://installmentloanvelam.com">quick installment loans</a>
a plus payday loan
<a href=https://installmentloanvelam.com>get installment loan</a> ’

27 Febbimmory Febbimmory | E-mail | Web | 1. října 2017 v 7:47 | Reagovat

cash loans payday
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
bad check to a mississippi payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a> ’

28 Fvrceffobe Fvrceffobe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 8:48 | Reagovat

payday advance usa
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance online</a>
payday loans 1 hour
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>online payday loans</a> ’

29 DrbecAbarse DrbecAbarse | E-mail | Web | 2. října 2017 v 17:40 | Reagovat

viagra wiki - http://viagraoplws.com/
viagra directions <a href="http://viagraoplws.com/">viagra price</a> ’

30 Muntrsable Muntrsable | E-mail | Web | 4. října 2017 v 8:03 | Reagovat

buy real viagra online
<a href="http://sexviagen.com/">online viagra</a>
buy viagra professional
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

31 Fwjjengips Fwjjengips | E-mail | Web | 4. října 2017 v 15:35 | Reagovat

cash advance
<a href="https://paydayllae.com/">3 month payday loans</a>
best payday loan sites
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans online</a> ’

32 Egqegoorie Egqegoorie | E-mail | Web | 18. října 2017 v 23:18 | Reagovat

instant loan
<a href="https://loansczne.com/">payday loans online</a>
payday loan company in
<a href=https://loansczne.com/>payday loans</a> ’

33 Ffnhhjxemorma Ffnhhjxemorma | E-mail | Web | 31. října 2017 v 22:35 | Reagovat

instant cash loans
<a href="https://cashecbya.com">fast payday loans</a>
american loans
<a href=https://cashecbya.com>same day payday loans</a> ’

34 Ffnhbhjxemorma Ffnhbhjxemorma | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 0:02 | Reagovat

loans without credit checks
<a href="https://cashrvyn.com">payday lenders</a>
cash advance loans online
<a href=https://cashrvyn.com>cash advance online</a> ’

35 Bwbhincelm Bwbhincelm | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 12:50 | Reagovat

free viagra sample - http://ericviaed.com/
viagra testimonials <a href=http://ericviaed.com/>canadian pharmacy viagra</a> ’

36 SvesbInfurf SvesbInfurf | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 20:20 | Reagovat

bad credit no fax payday loans https://now24paydayloans.com/
quick easy personal loans <a href=https://now24paydayloans.com/>fast payday loans</a>

37 Dbewenimmory Dbewenimmory | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 22:54 | Reagovat

payday loan in texas
<a href="https://paydayloanver.org/">online loan</a>
are online payday loans
<a href="https://paydayloanver.org/">bad credit loans</a>

38 Jthasveffobe Jthasveffobe | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 16:26 | Reagovat

consolidate debt
<a href="https://installmentloannbbm.com/">payday day loans</a>
direct lenders online
<a href=https://installmentloannbbm.com/>payday loan</a>

39 Dbsabggimmory Dbsabggimmory | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 23:04 | Reagovat

payday loans no credit check direct lender
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">cash advance loans</a>
payday loan business
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans no credit check</a>

40 Jtbwweffobe Jtbwweffobe | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 0:06 | Reagovat

bad credit credit cards
<a href="https://loansonlinevaec.org/">pay day loans</a>
quick faxless payday loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>best online payday loans</a>

41 Dsbcimmory Dsbcimmory | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 16:38 | Reagovat

bad credit payday loans lenders
<a href="https://installmentccy.org/">online payday loans direct lenders</a>
easy loans bad credit
<a href="https://installmentccy.org/">online payday loans</a>

42 Jbbeffobe Jbbeffobe | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 12:34 | Reagovat

cash check advances
<a href="https://personalnae.org/">instant payday loans</a>
fast loans
<a href=https://personalnae.org/>online payday loans direct lenders</a>

43 Mdvxricle Mdvxricle | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 16:40 | Reagovat

viagra buy online
<a href="http://viagracnar.com/">brand name viagra</a>
viagra cost
<a href="http://viagracnar.com/">female viagra</a> ’

44 EnmuEnroca EnmuEnroca | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:27 | Reagovat

buy viagra online at
<a href=http://fviagrajjj.com/>free viagra sample pack</a>
sample viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra online</a>

45 Timothyges Timothyges | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 16:55 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/9oAGAdtT

balance transfer citibank credit card philippines, play casino online real money india, best credit card wire transfer companies, credit card transfer 0 fee, earn money online forex trading, part time job big money, discover it credit card balance transfer, how fast can you make money in real estate
, how to make a residual income online, make money answering surveys canada, how to make money at online casino, how to make money online the shoemoney system coupon, credit card without salary transfer uae, transfer news in liverpool fc on 29/05/2017, how to earn quick cash, 12 easy ways to make extra money from home, how to make money online testing websites, how to make money from google play store, james bond casino royale online film sa prevodom
, dreams casino no deposit bonus codes 2016, how can college students make money in india, best usa online casinos with no deposit bonus, club world casino online, paypal cash debit card, make money writing fiction, nonton movie comic 8 casino king online, make money teaching guitar online

46 Mbsricle Mbsricle | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 22:36 | Reagovat

viagra australia
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra alternatives</a>
viagra and high blood pressure
<a href="http://newmed1onlinev.com/">herbal viagra</a> ’

47 Fntembony Fntembony | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 0:05 | Reagovat

is cialis available in india
<a href="http://cialisenax.com/">buy cialis professional</a>
cialis 5mg price
<a href=http://cialisenax.com/>cialis professional</a> ’

48 Fdnneexob Fdnneexob | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 2:18 | Reagovat

cialis 20mg effects
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis professional vs cialis
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis daily</a> ’

49 Evembony Evembony | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 4:12 | Reagovat

what does cialis look like
<a href="http://veucialis.com/">cialis no prescription</a>
cialis 10mg tablets
<a href=http://veucialis.com/>cialis prescription</a> ’

50 Ondcricle Ondcricle | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 22:38 | Reagovat

viagra by mail
http://genericonlineviaqra.com/
cost viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra pills</a> OK’

51 Mhtcreway Mhtcreway | E-mail | Web | 2. února 2018 v 4:46 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
loan online payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loans near me</a>

52 Brvseffobe Brvseffobe | E-mail | Web | 4. února 2018 v 20:30 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday loans near me</a>
personal installment loans <a href=https://onlineloan.us.org/>same day payday loans</a>

53 Brcneexob Brcneexob | E-mail | Web | 22. února 2018 v 5:18 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis singapore
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis sale</a> OK’

54 Grdsnict Grdsnict | E-mail | Web | 22. února 2018 v 12:44 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">buy cialis online</a>
buy generic cialis
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis</a> OK’

55 Lqxsnict Lqxsnict | E-mail | Web | 27. února 2018 v 2:49 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis</a>
cialis everyday pill
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> OK’

56 PplAbarse PplAbarse | E-mail | Web | 3. března 2018 v 3:30 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction clinics</a>
viagra online cheap
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">viagra online</a> OK’

57 Oklneexob Oklneexob | E-mail | Web | 18. března 2018 v 17:30 | Reagovat

prednisone 30 mg side effects
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
3000 mg prednisone
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">what is prednisone</a> OK’

58 bdctrend bdctrend | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:35 | Reagovat

viagra online cheap <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra online canadian pharmacy</a> female viagra pills <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra brand price</a> OK’

59 iosbycle iosbycle | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 4:53 | Reagovat

buy viagra in england <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra price</a> buy online viagra cheap viagra

60 kabeweeloda kabeweeloda | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 14:19 | Reagovat

Hey I am so thrilled I found your blog, I really found you by mistake, while I was looking on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks a lot for a tremendous post and a all round interesting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the superb b.

61 bhrFuddy bhrFuddy | E-mail | Web | 1. května 2018 v 21:48 | Reagovat

viagra pills <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online</a> viagra pfizer online <a href=http://viagraazmhj.com/#>online viagra</a>

62 dvsAtorie dvsAtorie | E-mail | Web | 3. května 2018 v 4:44 | Reagovat

online cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis sale</a> tadalafil citrate <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis generic</a>

63 llqcreway llqcreway | E-mail | Web | 10. května 2018 v 16:18 | Reagovat

get business loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">generic viagra sale</a> payday loans bad credit <a href="https://cashloansonline.us.org/#">viagra pills online</a>

64 brdAvell brdAvell | E-mail | Web | 27. května 2018 v 2:29 | Reagovat

buy viagra online without prescription <a href="https://aluixnetwork.com/#">generic viagra</a> viagra samples <a href=https://aluixnetwork.com/#>cheap viagra</a>

65 sdbFlade sdbFlade | E-mail | Web | 6. června 2018 v 0:35 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis no prescription</a> tadalafil generic <a href="http://hopcialisraj.com/#">liquid tadalafil</a>

66 vadFlade vadFlade | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:38 | Reagovat

order cialis online <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis canada</a> tadalafil dosage <a href="http://hitcialisosn.com/#">no prescription cialis</a>

67 bfiAvell bfiAvell | E-mail | Web | 7. června 2018 v 14:27 | Reagovat

online generic viagra <a href="http://viagraocns.com/#">viagra generic</a> buy viagra online no prescription <a href=http://viagraocns.com/#>viagra without prescription</a>

68 nfkelder nfkelder | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:38 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://viagracefo.com/#">buy viagra</a> buy viagra online <a href=http://viagracefo.com/#>buy cheap viagra</a>

69 bynFlade bynFlade | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:40 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">online viagra</a> viagra pill <a href="http://viagraveikd.com/#">buy cheap viagra</a>

70 nnsAvell nnsAvell | E-mail | Web | 9. června 2018 v 1:36 | Reagovat

canadian viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra information</a> viagra prices <a href=https://aluixnetwork.com/>mail order viagra</a>

71 xntFlade xntFlade | E-mail | Web | 9. června 2018 v 21:17 | Reagovat

what happens if a girl takes viagra <a href="https://movietrailershd.org ">viagra canada</a> viagra pills <a href="https://movietrailershd.org">viagra samples</a>

72 nfgAvell nfgAvell | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:12 | Reagovat

viagra brand name <a href="http://mo-basta.org">viagra plus</a> viagra story <a href=http://mo-basta.org>viagra 50mg</a>

73 nreAvell nreAvell | E-mail | Web | 10. června 2018 v 17:34 | Reagovat

does viagra work <a href="http://susamsokagim.com">viagra 50mg</a> female viagra pill <a href=http://susamsokagim.com>viagra without prescription</a>

74 bdsAvell bdsAvell | E-mail | Web | 12. června 2018 v 15:10 | Reagovat

personal loan debt consolidation <a href="https://cashadvanceonline.us.org">advance cash payday loan</a> bank account online <a href=https://cashadvanceonline.us.org>online payday loans direct lenders</a>

75 bsdFlade bsdFlade | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:41 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">viagra online</a> viagra sale <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

76 aaqAvell aaqAvell | E-mail | Web | 13. června 2018 v 21:51 | Reagovat

cialis professional <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis</a> tadalafil 20mg <a href=http://besiktasboschservis.com/>п»їcialis</a>

77 bthFlade bthFlade | E-mail | Web | 14. června 2018 v 21:25 | Reagovat

open online bank account <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a> consolidate credit cards <a href="https://onlineloan.us.org">online loans for bad credit</a>

78 lllelder lllelder | E-mail | Web | 17. června 2018 v 8:27 | Reagovat

generic viagra cheap <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> viagra without prescription</a> cheap viagra from india <a href=http://genericonlineviaqra.com> order viagra online</a>

79 dfgFlade dfgFlade | E-mail | Web | 18. června 2018 v 0:02 | Reagovat

viagra online <a href="http://viagranerrds.com/ ">viagra</a> female viagra pill <a href="http://viagranerrds.com">cheap viagra online</a>

80 nnuFlade nnuFlade | E-mail | Web | 21. června 2018 v 18:33 | Reagovat

mail order viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic viagra</a> buy viagra online <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra generic</a>

81 nffPoise nffPoise | E-mail | Web | 24. června 2018 v 21:01 | Reagovat

viagra for men <a href="http://loviagraosn.com/">online viagra</a> buy cheap viagra <a href="http://loviagraosn.com/">viagra</a>

82 bsfAvell bsfAvell | E-mail | Web | 1. července 2018 v 14:43 | Reagovat

tadalafil best price <a href="http://gocialisgjb.com/">tadalafil cialis</a> non prescription cialis <a href=http://gocialisgjb.com/>tadalafil best price</a>

83 rhhcReat rhhcReat | E-mail | Web | 1. července 2018 v 19:08 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://cialisotjs.com/">order cialis</a> cialis pill <a href="http://cialisotjs.com/">cheap cialis</a>

84 bsffaund bsffaund | E-mail | Web | 19. července 2018 v 16:10 | Reagovat

cialis 20 mg <a href="http://valcialisns.com/">generic cialis</a> buy tadalafil <a href=http://valcialisns.com/>tadalafil cialis</a>

85 khgfUsamb khgfUsamb | E-mail | Web | 21. července 2018 v 13:48 | Reagovat

name brand viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">buy viagra</a> cheapest viagra prices <a href="http://viagapharmaked.com/#">online viagra</a>

86 munassom munassom | E-mail | Web | 27. července 2018 v 20:08 | Reagovat

viagra story <a href="http://viagraveikd.com/#">purchase viagra</a> online order viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">sildenafil 100</a>

87 nsxnoilt nsxnoilt | E-mail | Web | 29. července 2018 v 20:40 | Reagovat

cialis pills <a href="https://www.fundeconp.org/#">tadalafil 20 mg</a> cialis tadalafil <a href=https://www.fundeconp.org/#>online cialis</a>

88 nfcfaund nfcfaund | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 4:33 | Reagovat

discount cialis <a href="https://forumdemulheres.com/#">tadalafil generic</a> discount cialis <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis pill</a>

89 bfdnoilt bfdnoilt | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 23:33 | Reagovat

online viagra <a href="http://mo-basta.org/">sildenafil price</a> real viagra <a href=http://mo-basta.org/>sildenafil 100mg</a>

90 byhassom byhassom | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 1:09 | Reagovat

viagra prescription <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil citrate 100mg</a> generic viagra rx <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil 100</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama