Březen 2014

Recenze: Deklarace smrti

30. března 2014 v 19:13 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj,
tak dneska zase s jednou recenzí. Příští týden by se tu měla objevit ještě jedna, ale nechci nic slibovat, protože to stejně nejspíš nedodržím. Ale jisté je, že během týdne přibyde další kapitola ŽZO. :)

Nová rubrika

29. března 2014 v 19:25 | Ilon-Ká**
Ahoj
dneska přicházím jen s informačním článkem. Nic extra, ale chtěla bys znát Váš názor, a jestli mám tuhle rubriku vůbec rozjet.

Takže o co jde? Nová rubrika ponese název Vzpomínky (Memories). No možná už podle názvu vyplývá, co v ní bude. Ano budu psát svoje vzpomínky z nelehkého dětství. Budou to jen útržky z těžkých let. Nebude to postupně, protože v hlavě mám jen záblesky, které se občas vynoří na hladinu.

Nevím, jestli se Vám to bude líbit. Bude to dost.. depresivní? Zlé? Divné?

Ale já se z toho prostě musím vypsat a kam jinak, než sem? Poslední dobou si připadám jako kotva, která klesá ke dnu. Musím se té tíhy zbavit. Musím!

Takže... Váš názor? Bude někdo číst moje depresivní řeči?

Čaj o páté- Vyhodnocení 1

27. března 2014 v 13:41 | Ilon-Ká** |  Čaj o páté
Ahoj,
dneska jdu s prvním Vyhodnocením k Čaji o páte a snad se Vám to bude líbit a trochu to poslouží. Jinak se chci předem omluvit, za použítí některých Vašich komentářů, jako takový doplnění. Snad se nebudete zlobit

Psychopati- 7.kapitola

24. března 2014 v 18:59 | Ilon-Ká** |  Psychopati
Ahoj,
dneska zase jen další kapitola Psychopatů, protože vůbec nestíhám. V pátek i ve čtvrtek jsem nebyla ve škole, takže teď doháním co se dá, alen ení to žádný med.
Ale během týdne se můžete těšit na: Vyhodnocení 1, nové rubriky Vzpomínky, nějaký články do této rubriky a snad i nějaký ten horor. Sama jsem zvědavá, jak to všechno stihnu. :D Ale teď ke kapitolu. Užijte si čtení! A komentáře, připomínky, rady do komentáře.(delší komentář potěší O:) )

Jaro přicházející

22. března 2014 v 19:08 | Ilon-Ká** |  Básně
Jaro přicházející

Sluneční paprsky dopadající,
Tak jako jaro přicházející,
Mají sílu všemocnou
Když jarní víla podá ruku pomocnou.

Louky se kvítky třpytí,
Stromy vánek chytí,
Potůček si povídá,
S žáby, kam se letos podívá.

Ptáci zpívají své balady,
Co vystřídali koledy.
Štěstí je znát všude,
Kam jen člověk půjde.

Jaro už je tady,
Věci se do pohybu daly.
Paprsek auru objímá,
Krása jara mě dojímá.

Sněz, nebo budeš sněden

20. března 2014 v 20:18 | Ilon-Ká** |  Project about half-minute horrors
Ahoj,
přidávám tenhle horor dřív, než bylo původně v plánu, tak snad to nevadí. Doufám, že se bude líbit, i když znovu upozorňuji, horory psát neumím. A na tohle téma mě nic nenapadalo...

Jak být ženou

20. března 2014 v 9:47 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj,
dneska další recenze. Trošku zvláštní, ale podrobnosti si přečtěte v článku. A pod tímto článkem je ještě recenze ze včerejška, tak prosím mrknout i tam :)

Recenze: Říše temnot- Prokleté sestry

19. března 2014 v 17:45 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj,
včera jste mě překvapili. Během dne 15 komentářů a u Psychopatů se to vyšplhalo na 12. Děkuji, ale jen mě mrzí, že jsem na to musela takhke upozornit. Snad to bylo poprvé a naposled.
A dneska jedna recenze. A v pátek konečně jeden horor, který mám bůh ví jak dlouho napsaný, ale nebyl čas ho sem dát.. :))

Co se to sakra děje?!

18. března 2014 v 16:38 | Ilon-Ká**
(Musím moc poděkovat Claře, která mi tuhle výstižnou signaturu udělal. Moc ti děkuji a žádná reklamace nebude!)

A teď už k dnešnímu tématu. Předem oznamuji, že není lehké tenhle článek psát, ale prostě musím!

A proč tohle všechno. Je to kvůli tomu, že jste mě naštvali! Blogeři, kteří komentují jen když já komentuji. To sakra nemáte čas chodit dobrovolně na můj blog? Nebo se Vám tu nelíbí? jestli ne, tak báj. Já Vás tu rozhodně držet nebudu. Možná teď nechápete, proč jsem tak nasraná naštvaná, ale prostě si připadám jak idiot. Jako kdybych Vás do toho komentování nutila! -.-

A teď další bod a mnohem důležitější. Kdo všechno čte Psychopaty? Protože na začátku se k tomu hlásilo dost lidí a teď? Osm komentářů? Jako fakt?! V předchozích komentářích píšete, jak je to super a potom? Potom to buďto nečtete, nebo každou druhou kapitolu! Sakra! Vždyť mám přes 30 affs, tak jak to, že u článků mívám tak málo komentářů? To mám tak špatný blog?

Takže tu máte možnost vysvětlit Vaše "ohleduplný" obíhání, napsat, co zlepšit, aby se Vám sem chtělo. Nápady, připomínky, kritika. Všechno beru. Máte jedinečnou možnost, tak ji využijte.

A jestli se tu objeví všechny komentáře typu: Máš hezky blog, nic neměň, tak mě rovnou odstřelte. Vždyť je vždy co lepšit! Ale jak se mám lepšit, když nevím v čem? Když mi všichni píšete dobrý blog, nebo dobrá kapitola? Noo..?

Možná teď zním, jako blázen. Nebo jako magor. Ale je mi to jedno. Je mi to úplně někde, protože to chci ze sebe dostat. Protože mám přes 30 affs a pravidelně obíhá sotva 20! (myslím, že udělám radikální změny)

Chápu, že někdo má školu. někdo práci, někdo občas nemá prostě čas. Kapitola je tu od neděle, takže jste určitě čas měli.

Nevím, co k tomu ještě dodat. jsem nasraná a ještě budu. Jediný, kdo mě chápe je momentálně Clara, protože se potýká se stejným problém. Vlastně ne jen ona, protože podobných článků jsem si všimla na více blocích...

Všechno je to napsaný tak zmateně, protože to píšu skoro nepříčetná, ale všechno je to, bohužel, pravda! Takže si buď mých blábolů nevšímejte a potom se nedivte, nebo se nějak vyjádřete.

Psychopati- 6.kapitola

16. března 2014 v 18:25 | Ilon-Ká** |  Psychopati
Ahojte lidi,
tak dneska další kapitola Psychopatů. Už 6. kapitola. Docela zázrak, že jsem v tak rychlém sledu napsala tolik kapitol. Docela se divím.. :D No snad se bud líbit, i když tam tentokrát není žádné podřezávání. Ale na druhou stranu se setkáváme s další hlavní postavou.(nebojte, z jejího/jeho pohledu kapitoly psát nebudu). Užijte si kapitolu a názory, kritiku a připomínky do komentáře. :)