Leden 2014

Recenze: V průšvihu

31. ledna 2014 v 20:43 | Ilon-Ká**
Hi,
promiňte mi, že zase přicházím s recenzí, ale je mi dost špatně, takže tohle přidávám jen tak na rychlo. Slibuji, že příští články už budou nějaké kapitoly, jednorázovka a mám připravený jeden informativní článek. Mám toho předepsaný docela dost, takže se můžete těšit na pestrý program během čtrnácti dnů. A teď už k recenzi...


Recenze:Líza a spol

29. ledna 2014 v 20:12 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj zlatíčka,
jak se máte? Já docela dobře. Dneska, jo už dneska, jsem se dozvěděla, že jsem nejlepší ze třídy. Koho by to nepotěšilo že? :D Přeji Vám, ať Vám zítra vyjde vysvědčení tak jako mě.
Dneska jen recenze na knihu, se kterou jsem nebyla moc spokojená, ale víc v recenzi. A kdyby ještě někdo nečetl, tak pod tímto článkem je 1.kapitola Psychopatů a 4. kapitola ZZ.

Psychopati- 1.kapitola

27. ledna 2014 v 17:53 | Ilon-Ká** |  Psychopati
Ahoj zlatka,
tamtadadá (zvuk famfáry)... Máme tu první kapitolu psychopatům. Nejsem si jistá, jestli se Vám to bude líbit, protože je to zase trochu jiné než prolog. No uvidíme... Je to napsaný jako normální povídka, takže to nebude jen formou deníku, jak se někteří z Vás obávali. Zhruba pět až šest kapitol bude normálně psaných a potom se to bude prolínat s deníkem. A plus nám přibude i pohled jiné osoby, ale to až v příští kapitole. Možná se to zdá, že je to složitý, ale nebojte je to úplně jednoduché.. :) Tak vzhůru do čtení a užijte si kapitolu...


Záhadná zahrada- 4. kapitola

24. ledna 2014 v 18:48 | Ilon-Ká** |  Záhadná zahrada
Ahoj lidičky,
jak se máte? Já úžasně. Moc jste mi udělali radost. Když jsem otevřela blog a uviděla tolik komentářů u posledních článků a hlavně u Čaj o páté, byla jsem nadšená. Když jsem pročítala vaše všechny názory, jsem ráda, že jsem tuhle rubriku založila. Je hezké znát vaše názory a ták.
Dneska pro radost tu máme 4 kapitolu ZZ. Dala jsem si na ni docela záležet, tak se snad bude líbit. Věnována je všem, co ji čtou, jen tak pro radost :)


Čaj o páté #1

22. ledna 2014 v 19:15 | Ilon-Ká** |  Čaj o páté
Přicházím s prvním dílem do rubriky Čaj o páté, neboli Drbárny. Nejdřív je tam můj názor na knihu, kterou jsem vybrala a budu očekávat Vaše názory. A prosím i o návrhy na další knihy, které bychom mohly probrat.


Psychopati- prolog

20. ledna 2014 v 16:17 | Ilon-Ká** |  Psychopati
Ahoj,
tak konečně přidávám prolog k Psychopati. Nemám teď moc času, takže nestíhám přidávat na blog. Ale už by se to mělo zlepšit, protože písemky už skoro všechny za sebou.
Snad se povídka bude líbit a užijte si ji.


Recenze: Dva meče

17. ledna 2014 v 18:32 | Ilon-Ká** |  Recenze
Dva meče

Popis: Dva mečeNázev: Dva meče

Autor: Karolina Limrova

Nakladatelství: Host

Anotace: V ulicích Minneapolis řádí chladnokrevný vrah. Zanechává po sobě oběti, které nesou zjevné stopy mučení. Zatímco policie marně hledá jakoukoli stopu, lovci upírů vědí velmi dobře, s kým mají tu čest. Ví to i Daniel Phillips, ve dne řidič taxíku, v noci neúnavný lovec samotář, jehož do Minneapolis zavedla nešťastná láska. A ví to také Selena Torresová. Je silná, neohrožená a její touha po spravedlivé odplatě je účinnější než jakákoli zbraň. Selena Torresová však porušuje po staletí dodržované tradice. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena, která je slepá. Lovcem se přece nikdy nemůže stát žena, která je… upír.

*-*-*-*-*

Žár zelených očí- 10.kapitola

14. ledna 2014 v 16:23 | Ilon-Ká** |  Žár zelených očí
Ahoj lidi,
tak dneska tu nakonec máme ŽZO na přání pár z Vás. Máme tu už desátou kapitolu. Docela rychle nám to utíká. Vůbec jsem nečekala, že by nám to tak dlouho vydrželo- promiň Angelo :P. Doufám, že nám vydrží aspoň dalších deset a víc kapitol. Vypadá to nadějně.
Tuhle kapitolu psala Angela a opravdu se jí ta kapitola povedla. Možná bych řekla, že je to nejlepší kapitola ze všech. Určitě budete souhlasit.
Psychopati- anotace

12. ledna 2014 v 14:56 | Ilon-Ká** |  Psychopati

Nová povídka je na světě! Se jménem psychopati se na chvíli ocitneme v psychiatrické léčebně, abychom lépe poznali život lidí, kteří mají jisté problémy. Doufám, že jste se nelekli toho baneru. Je trochu jakoby strašidelnější, ale povídka je opravdu mírumilovná. Účelem bylo spíše přiblížit svět psychopatů a ne Vás postrašit. A teď už k anotaci.

Čaj o páté- informace

10. ledna 2014 v 21:11 | Ilon-Ká** |  Čaj o páté
Ahoj,
takže dnešek patří Čaji o páté. Tenhle článek je pouze informativní. Vysvětlím Vám o co jde a chtěla bych vědět, zda se někdo zapojíte a přidáte svůj názor.
Takže... Jde vlastně o "drbání knih". Půjde o to, že se vždy vybere jedna kniha (návrhy budete dávat Vy) a tu potom pořádně podrbeme.Jjde vlastně o princip recenze, akorát s vašemi názory. Takže já napíšu krátkou recenzi a svůj názor. Klady, protiklady atd. a potom bych byla ráda, abyste v komentářích psali Vaše názory. Co se Vám na knize líbilo/nelíbilo. Co byste třeba na knize změnili a tak dále. Čím víc komentářů bude, tím líp.
Vždy po nějakým čase vezmu všechny knihy a zhodnotím to s vašemi komentáři. Bude to vlastně sloužit jako návrhy na nové knihy pro čtenáře. Všichni si přece chceme rozšiřovat svoje knižní obzory a tohle je podle mě dobrá volba.
Snad jsem to vysvětlila jasně. Je to totiž úplně jednoduchý, bude jen psát svoje názory. A v k tomuhle článku bych chtěla, abyste mi napsali, kdo bude přispívat svými názory a rovnou vybrali nějakou ,,známější,, knihu, která by mohla přijít na řadu jako první.

A kdyby si chtěl někdo dát ikonku na blog-byla bych velmi ráda- tak je tady: