Září 2013

Hřbitovní zdi

30. září 2013 v 17:16 | Ilon-Ká** |  Básně

Hřbitovní zdi

Když jdeš v noci za hřbitovní zdi,
ať se stane cokoliv, neohlížej se a jdi.
Všude číhá nebezpečí,
nikde tu nejsi bezpečí.

Slyšíš hlasy, skřeky a zvuky,
vidíš červené oči a mrtvé ruky.
Neohlížej se a jdi,
za hřbitovní zdi.

Když tělem ti projede chvění,
v strach a hrůzu se změní.
Do ticha prosíš a modlíš se,
na celém těle strachy potíš se.

Umřu teď a tady,
ukončí to můj život bez závady.
Ještě jsem chtěl tolik dokázat
a tímhle svoji odvahu prokázat.

Avšak stalo se mi to osudné,
a poranilo to i mé tělo mohutné.
Zdi hřbitova mě pokořili,
a já se přidám k těm, co svůj život nedožili.

Ještě něco na srdci mám,
jednu poslední radu ti dám.
Až uvidíš velké hřbitovní zdi.
tak se otoč a pryč jdi.


Záhadná zahrada- 2. kapitola

25. září 2013 v 16:12 | Ilon-Ká** |  Záhadná zahrada
Ahoj,
bohužel ŽZO, pro vás ještě nemám, ale měla by se tu objevit během dalšího týdne.. Ale napsala jsem Záhadnou zahradu. ještě teď jsem ji dopisovala, tak si toho važte. Tahle kapitola je taková divná, ale mohla by se vám líbit, i když bohužel ještě nikoho nezabíjím. Ale to brzy přijde.
Příště tady bude básnička co jsem napsala v hodině matematiky. :D Tak si užijte povídku a a čím dál kratší podzimní dny.

Proč?

22. září 2013 v 15:11 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
taky Vám ten víkend tak rychle ubíhá? Včera byl pátek a dneska už je zase neděle a zítra se jde do školy. Já nechci! Ne že by se mi tam nelíbilo, ale to vstávání je hrozné. Vím že jsou na tom jiné i hůř, ale já jsem zvyklá spávat dlouho. A teď když musím vstávat o půl šesté, je hrozné...!
Dneska básnička na téma proč. Napadla mě ve škole, když jsem se nudila a podle toho to i vypadá, ale zase je trochu na zamyšlení. Jako obvykle. Tak si to užijte a zase příště... :D

Záhadná zahrada- 1.kapitola

19. září 2013 v 15:15 | Ilon-Ká** |  Záhadná zahrada
Ahoj,
takže tady máte první kapitolu ZZ. Je krátká a spíš tak nějak úvodní. Ale těšte se, co jsem si pro Vás potom připravila, se nebudete stačit divit..:D Vůbec nemám ráda ráda zabíjení hlavních postav, vůbec ne.. :D
No.. tak si to užijte a doufám, že se tahle povídka bude líbit..

Varování

16. září 2013 v 19:59 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj lidi,
to hnusné počasí je hrozné a strašně mi beru chuť psát. A podporuje moji depresivní náladu, takže píšu básničku o smrti. Nemá být podzim hezký a barevný? Já se z toho zblázním..! Jaký je počasí u vás?
Mám tady jen krátkou povídku, kterou jsem napsala v rychlosti, ale tu pointu bysme si měli všichni vzít k srdci. Protože možná mám v tomhle pravdu(ale jistá si nejsem, a doufám, že pravdu nemám). Tak si užijte čtení a to hnusné počasí a neumírejte.

Záhadná zahrada- prolog

14. září 2013 v 14:46 | Ilon-Ká** |  Záhadná zahrada
Ahoj,
dneska sem dávám prolog záhadné zahrady. Taky jak jste si asi všimli mám k tomu blend. Dělala jsem ho sama, takže nic moc. Doufám, že se Vám bude prolog líbit a Záhadnou zahradu budete číst.. :D

Nová povídka!

11. září 2013 v 15:08 | Ilon-Ká**
Ahooj,
mám pro Vás velkou novinu. Chystám se Vám říct..... že... bude nová povídka! Ano, slyšíte, čtete dobře. Nová, již třetí, povídka. Nevím, jak to budu stíhat a jak to bude s těmi dalšími zatím, ale doufám, že to nějak zvládnu. Tenhle nápad mi v hlavě ležel už docela dlouho, ale než jsem ho nějak zrealizovala, tak to bylo na dlouho. Doufám že se Vám bude líbit i tahle povídka, zatím jsem se u všech povídek setkala jen s pozitivními komentáři, tak v tom můžete pokračovat.

Pád

8. září 2013 v 13:43 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj,
mám tu pro Vás povídku. Je věnována všem, kdo mají rádi anděle, nebe a Satana(i když není takový jak se zdá). Nestíhám, takže tady nebudou dlouho vykecávat. Jen přeji hezké počtení a doufám, že se Vám to bude líbit.

Zlodějka slov

6. září 2013 v 17:12 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
tak dneska už po škole. Po prvním školním týdnu. A musím říct, že už chci prázdniny. Ne, že by se mi ve škole nelíbilo, to jo, ale to vstávání a dojíždění je hrozné. Přijdu domů a jsem unavená z toho cestování a potom se nemůžu divit, že nemám náladu psát. Takhle budu muset psát jen o víkendech, a o tolik víc, abyste tady měli články. Jinak je to na škole fajn. Sice pořád bloudím a chodím na hodiny pozdě, ale snad se časem zorientuji. :D A co vy a nová škola? Máte dobré kamarády?
Tahle básnička je věnována Angele, protože je o ní. Je to zlodějka slov! Dávejte si na ni pozor, je velice nebezpečná!