Červenec 2013

Dovča... <3

29. července 2013 v 16:02 | Ilon-Ká** |  Deníček
Ahoj,
dneska tady mám ty fotky z chaty. Je jich nen pár, protože se mi nějaké smazali, nevím kdy, ani jak... Takže jen pár fotek chaty, rybníku a zříceniny.
A příště se příště se můžete těšit na jednorázuvku, nebo na bísničku. To se rozhodne podle nálady. :D

Zvuky děl

26. července 2013 v 17:03 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
mám tu další básničku. Je toky z chaty, když jsem se nudila. Příště by tu už měli být fotky, ale nic neslibuji :D Tahle básnička je o slepé lásce. Vím, jaké to je být zamilovaná, ale většina lidí potom nevidí pravdu. I přes všechno se snažte být objektivní a mít otevřenou mysl, ať Vám nikdo nezastihne nepřipravené a neublížil Vám.. ;)
PS: Vím, že to není nic moc a že mnozí z Vás píšou mnohem lepší básničky, ale já jsem začátečník. Tahle se ani moc nerýmuje, ale mě se docela líbí.

Zpěv lagunám

23. července 2013 v 20:53 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
jak se máte? Já dobře..! S kámoškou teď celý den zkoušíme přemety a jsem z toho celá rozlámaná, ale je skvělí pocit, když se v tom lepším a zvládám čím dál víc gymnastických prvků. Dělali jste někdy gymnastiku..?
Jak jsem psala, na chatě jsem napsala takovou báseň/nebáseň. Moc se to nerýmuje, ale je to spíš krátký ,,příběh,,? Nevím kam bych to zařadila, ale doufám, že se Vám to bude líbit.

Chata <3

21. července 2013 v 11:38 | Ilon-Ká** |  Deníček
Ahoj,
konečně po týdnu doma. Ani nevíte, jak jste mi všichni chyběli. Na chatě to bylo super, ale doma je doma. Jak si někteří z Vás všimli, tak jsem přijela už včera. Myslela jsem, že článek stihnu napsat, ale musela jsem vybalovat a byla jsem docela utahaná. Takže píšu dneska.

Na chatu jsme jeli někam do Jížních Čech. Nemám ráda Čechy. Jen samé kopce, rybníky a zima. Ta mi vadila nejvíc. Tady 30 a víc stupňů a my jsme tam měli 25! Agr... Já která jsem zvyklá na sluníčko! Konečně jsem na Moravě.. :D

Chata byla hezká. Taková malá, ale útulná. Měla dvě patra, ale nahoře byli jen pokoje. Bylo trochu blbý, že jsem musela spát s bratrem, ale tak co už... Sice v noci otravovat, že mám zhasnou lampičku(jsem po nocích četla, nebo byla na mobilu), ale nakonec to bylo docela fajn.

První dva dny nám nejel bojler..! Myslela jsem, že umřu. Museli jsme se ,,koupat,, v umyvadle jako nějací neandrtálci. Naštěstí nám ho v pondělí hned dovezli a já se mohla osprchovat. To byste nevěřili jaká je to úleva. :D

Na chatě jsem po většinu času stejně nebyli, protože jsme pořád jezdili na nějaké hrady, zámky a památky. Odjeli jsme ráno, přijeli večer a hned jsme všichni padli. Ale aspoň jsem se trochu prošla a uviděla věci, které tady nemáme. A když už jsme na chatě byli, tak jsme byli na rybníku a jezdili na lodičkách. Byl ze mě rybníkoplavec :D

Bylo to hezké, ale jak píšu, doma je doma. Strašně jsem se na Vás těšila! Fotky tu budou až později, protože to musím všechno projít, provymazat a nastahovat do notebooku, což se mi moc nechce. Ale budou tu.

Na chatě jsem napsala jednu takovou báseň/nebáseň, která by se tu měla objevit během toho dle týdne. A to bude asi všechno. Nevím co k tomu ještě dodat...

Tak zatím, vaše Ilon-Ká

Hádka

17. července 2013 v 15:00 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj, jsem pořád na chatě, takže další přednastavený článek. Užívám si to tady, ale strašně se mi po vás stýská. Další článek už tu bude normální, protože se v sobotu(20. července) vracíme a hned Vám sem dám fotky z chaty.
Takže teď tady máte drabble. Doufám, že tu budou nějaké komenty i přes to, že tady nejsem.. :P


Bezmoc

14. července 2013 v 13:00 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj lidi,
jsem už na dovolené, takže tenhle článek je přednastavený. Doufám, že se tu ukázal, jinak je to v ... :D
Je to básnička, kterou jsem napsala, když jsem měla chuť skočit pod vlak, takže se moc nedivte, ale jsem s ní celkem spokojená... Takže si užívejte prázdniny... pááá


začni psát

11. července 2013 v 11:16 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj lidi,
omlouvám se, že teď moc nepřidávám, ale mám toho moc. A navíc teď řeším docela dost problému.
Dávám Vám sem jednu básničku. Není nic moc, ale stejně doufám, že se bude aspoň trochu líbit. A doufám, že se všichni zařídí podle pointy. :D


Snaha o grafiku

7. července 2013 v 13:57 | Ilon-Ká**
Ahoj,
protože tu je málo lidí a menší návštěvnost, tak jsem se rozhodla sem dát jen grafiku. Teda spíš moje pokusy o grafiku. Ti co to už umí, tak těm se omlouvám, protože sama vím, že je to hrůza. Snažím se zlepšovat, ale nějak mi to nejde. Snad časem.

Významní- kapitola 10

3. července 2013 v 20:54 | Ilon-Ká** |  Významní
Hi...
Jak se máte lidi? Užíváte si prázdniny? Já zatím jsem doma, ale i tak si užívám. S kámoškou jezdíme po okolí na kole a strašně se u toho zasmějeme. Je to fajn, jen tak jezdit a nestresovat se školou, známkama a učitelama. A co vy? Máte rádi kolo?
Včera jsem se nudila, tak jsem napsala další kapitolu Významných. Původně jsem ji sem neměla dávat. Chtěla jsem všechny kapitoly přidávat až od září, ale pár kamarádů mě přemluvilo, tak to sem dávám. :D Je to zatím asi nejdelší kapitola, takže doufám, že si to užijete a že se Vám to bude líbit.

Královny

1. července 2013 v 15:51 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj,
tohle bude asi ten nejdivnější článek, co jsem tady zatím dala, takže se moc nelekejte. Je dělaný hlavně pro jednu osobu. Pro Knihofila18, protože tohle je napůl i její příběh. Je inspirovaný jejím blogem a naším chatem. Jen doufám, že jen co si to přečteš, tak že mě nepůjdeš zabít. Prvně se uklidni jo? A prosím nikoho na mě neposílej. Nebo nebudu moct v noci klidně spát :D
Ale já doufám, že se ti to bude aspoň trochu líbit. Pro tebe... Knihofile18