Červen 2013

Párty- Epilog

28. června 2013 v 20:00 | Ilon-Ká** |  Povídky
Hi, everybody
Tak jsem se trochu nudila a napsala epilog k Párty. Prostě jsem ji nemohla nechat nedokončenou. Takhle už budeme všichni spokojeni, protože budeme vědět vše. Doufám, že se Vám bude líbit, protože si myslím, že se vám Párty docela líbila.. Tak nebudu zdržovat. Epilog najdete v celám článku ;)

Prázdniny ♥

26. června 2013 v 10:35 | Ilon-Ká** |  Deníček
Za chvíli konečně začnou prázdniny. Už se tak strašně těším. Tenhle rok jedu poprvé na chatu. Já vím, že to není žádné moře, ale jsem ráda i za to, protože já vždycky trávím celé prázdniny doma. A nejlepší na tom je, že vůbec nevím, kam jedeme. Mamka nám to nechce říct, prý je to překvapení. Super ne? Doufám, že vybrala aspoň nějakou hezkou chatu, ale vím, že hned vedle je rybník a máme tam i bazén. Už to vidím. Mamka bude celý den chodit po kopcích, já se budu válet u bazénu, nebo si číst a taťka s bratrem budou na rybách. Skvěle rozdělená práce.
A kdy že tam jedeme? Jedeme od 13.7 do 21.7. Doufám, že mě v tuhle dobu omluvíte ze všech kontrol. Články tady budou normálně, už jsou přednastavený. Obíhat asi nebudu, zkusím to na mobilu, ale pochybuji, že to na tom mým křápu půjde. Až přijedu, tak všechno doženu.

Doplň příběh

23. června 2013 v 14:55 | Ilon-Ká** |  Hry/pro ty kdo se nudí/
Ahoj,
jak se máte? Já dobře a proto jsem si pro Vás nachytala hru. Jmenuje se doplň příběh. Určitě tuhle hru všichni znáte, takže pravidla jen ve stručnosti. Já začnu příběh a vy ho postupně musíte doplňovat. Každý napíše zhruba odstaveček. Nejvíc 10 dlouhých vět. Můžete psát víckrát, ale ne po sobě. Můžete vymýšlet jakékoliv zápletky, bytosti, nebo věci. Je to jen na Vás a vaší fantazii. Takže začínáme.

Strašidlo

Už dlouho žiji v strašidelném zámku, kde se dějí divné věci. Nemyslím, jako že mi vrže postel, nebo tak něco, tahle je opravdové strašení. V noci z pod postele vylézají různé bytosti, stíny ožívají a hlasy se ozývají všude kolem mě. Na to jsem si už během těch patnácti let zvykla, ale tahle noc měla být vyjímečná.

Tak a teď vy. Už se těším, co vymyslíte

Pouť

20. června 2013 v 15:22 | Ilon-Ká** |  Povídky
Zdarec,
jak je? Já přímo umírám..! Vedrem...! Je to hrozný, u nás je až 40 stupnů. A to zítra pořádáme brný den. Asi doopravdy umřu. A co vy? Taky je Vám takové horko..? Aspoň, že se ta teplota má teď snižovat, konečně..! To teplo my mi ani nevadilo, kdyby byli prázdniny, ale potit se ve škole je docela blbé...!
Mám pro Vás jen drabble, protože nestíhám psát pořádný články. Píšu totiž drabble dopředu, abyste měli co komentovat až budu na chatě.(ještě Vás o tom informuji). TAk si užíjte drable, v kterém dneska nikoho nezabijím(jaká to ale škoda že..? :D )

Zrada

17. června 2013 v 14:34 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
vím, že teď přidávám méně článků, ale to je asi kvůli počasí. Je tak krásně a já jsem pořád jen venku a nestíhám psát články. Taky vím, že nejsem jediná, tak doufám, že mi to nezazlíváte. Teď se pokorně omlouvám. Promiňte.
A teď k článku. Měla to být původně básnička, ale tak bych to teď nenazvala. Sama nevím co to je, ale doufám, že se vám to bude líbit. A je to rozhovor dvou zrazených milenců. Nechte si líbit.

Přepadení

13. června 2013 v 18:56 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj,
jak je? Já se mám dobře, už jen kvůli počasí. Je krásně a já jsem pořád venku. Je to super, dneska jsme se s kámoškou celý den opalovali a náramě jsme si to užili. Co vy? Taky se opalujete?
Zdá se mi to, nebo míň komentujete? Nebo to bylo jen tou pahádkou? Vím, že byla docela divná, ale jen 8 komentářů? Myslím si, že je to docela málo, ale možná to bude jen tím počasím. Uvidíme, kdyžtak budu muset udělat kontrolu AFFS.
Dneska jsem pro Vás napsala jen sto slovné drabble, z ničím jiným se mi dělat nechtělo. :D

Neviditelná

10. června 2013 v 19:35 | Ilon-Ká** |  Povídky
Ahoj,
jak se máte? Já docela dobře, u nás je pořád hezké počasí, tak hned jde všechno líp. Je u Vás taky tak hezky? Jen doufám, že už to takhle zůstane a nezačne zase pršet.
Když jste byli malí, měli jste rádi pohádky? Já strašně, bez pohádky jsem prostě neusnula. Tak jsem se pokusila teď pro Vás taky napsat pohádku. Je trochu kratší a bude na pokračování. Tohle je první část a má něco kolem šesti set slov.(já vím, že je to málo a pro příště se zkusím polepšit.) Udělala jsem k tomu i obrázek, je to amaterské dílo, protože jsem to dělala sama, tak doufám, že to omluvíte. Doufám, že se Vám to všechno bude líbit a pusťte se do čtení... :-)


Báseň

8. června 2013 v 18:38 | Ilon-Ká** |  Básně
Ahoj,
tady je jedna báseň, je už starší a nevím, jestli jsem ji sem už nedávala. Stejně doufám, že se Vám bude líbit. Je o lásce, kterou má v sobě každý z nás. Musíme jen najít toho pravého člověka, který bude naši lásku opětovat. :)


Kecy... :D

7. června 2013 v 21:00 | Ilon-Ká** |  Deníček
Cauvéc,
další nudný článek o mém nudném životě. Nestihla jsem si pro Vás připravit žádný článek, tak dělám deníček. Polovina lidí to stejně nebude číst, nevadí. Zítra napíšu něco normálního.

Škola. Tak ta mě nehorázně štve. Musím se pořád učit, abych si teď zlepšila všechny známky a mohla mít vyznamenání. A není to nic lehkého. Pořád se musím jen učit a potom nemám čas na blogování. Hrůza. A teď ty čtvrtletky. Máme novou ředitelku, která nařídila, že musí být tři čtvrtletní práce. Nikdy jsem nic takového na konci roku nepsali a teď musíme. No nenaštveto? Mě teda jo.

Jinak, dneska jsem po dlouhé době byla venku. Konečně se oteplilo, tak jsme mohli jít dělat kraviny ven a ne se pořád válet doma. Byla jsem s jednou kámoškou a dnešek jsme se naprosto užili. Dělali jsme věci, které jsme dělávali, když jsme byli malé. Ale tolik jsme se zasmáli. Byl to fajn den. Teď vzpomínám na všechny ty staré vzpomínky, ty časy a zážitky. Je neskutečné, jak ten čas tak rychle ubíhá. A jak se mění lidé. Všichni se měníme a musím si přiznat, že i já jsem se hodně změnila. A to mě teď hodně rozesmutňuje. Se vším tímhle se musím loučit a to já nechci. Nevím, jestli to dokážu. Je toho teď na mě moc. :/
A na konec pár obrázků v celém článku.

Osudný den- Drabble

4. června 2013 v 19:06 | Ilon-Ká** |  Povídky
Cauvéc lidičky,
tak jsem si řekla, že vám napíšu drabble k Osudovému dni, co jsem psala minule. Je dvouslovné a vysvětluje, proč Alex zemřel. Možná, že udělám ještě jedno drabble, ale to není jistý, takže si tohle pořádně užijte. Doufám, že se Vám bude líbit a urovná zmatek ve vaší hlavě ohledně téhle povídky.