Květen 2013

Párty 4

30. května 2013 v 19:29 | Ilon-Ká** |  Povídky
Čauvéc lidi.
Vím, že jsem vám slíbila zamilovaný příběh, ale na ten si bude muset počkat do příště. Vím, že jsem strašná, ale doufám, že mi to odpustíte. Mám pro vás něco jiného. Dopsala jsem Párty. Ano, tohle je poslední díl a doufám, že se vám konec bude líbit. Nebojte, nezemře(škoda, ale nechtěla jsem, abyste byli tak smutní.) Možná k tomu ještě něco dodělám, ale to není vůbec jistý. Takže si užijte poslední kapitolku a rozlučte se s hlavní hrdinkou, zlodějkou.

Cit

28. května 2013 v 16:40 | Ilon-Ká** |  Básně
Hi everybody,
jak se máte? Já jsem dneska nebyla ve škole, protože jsem nemocná. Ale zítra už musím, bohužel. Když jsem tak byla doma, tak jsem se trochu nudila a napsala pro vás básničku. Je docela divná tak se moc nedivte. :D A na příště je pro vás nachystaný zamilovaný příběh. Abyste neřekli, že pořád někoho zabijím. :D


Zoufalství

25. května 2013 v 14:32 Povídky
Ahoj,
tady máte ten smyslplný článek. Včera večer jsem se potřebovala vypsat a vzniklo tohle. Je to napůl o mě, ale trochu zdramatizovaný. Já bych to tam daleko nedotáhla. A doporučovala bych, aby to nečetl nikdo mladší deseti let. (zakazovat to bohužel nemůžu.) A nedivte se tomu konci. Zase to nedopadne dobře, ale slibuji, že příští povídka už bude veselá se šťastným koncem. A je to trochu divný, přece jen jsem pořád nemocná. :D Tak si to užijte a neopakujte chyby hlavní hrdinky.

I don´t know

24. května 2013 v 17:33 Deníček
Cauvéc lidi,
dneska si nenapíšu nic moc smyslplného, protože jsem nemocná a jsem trochu mimo. Celý den ležím v posteli, potím se a snažím se vymyslet článek pro vás, ale nějak se mi vypařili všechny nápady. Asi mě moje múza zase na chvíli opustila. Ale doufám, že se zase rychle vrátí. Vidíte, já říkala, že budu psát nesmysly. Tohle ani nemusí komentovat.

V tomhle článku, spíš článečku, jsem vám chtěla oznámit, že jsem nemocná a nějaký normální článek napíšu zítra. Snad. Doufám. Bude tu, pokud mi bude líp. :D (Já vím, že teď melu, jako bych patřila do blázince. Ale mám horečky, takže o sobě ani moc nevím.) Chtěla jsem se vám ozvat, abyste věděli, že pořád žiju a nemusíte kvůli mě brečet. (jak naivní).

Tak se radši loučím, nebo se ještě nějak prokecnu a to by nebylo dobrý... ;) Pápá...

Čas

21. května 2013 v 17:39 Povídky

Ahoj,
promiňte, že jsem se tak dlouho neozývala, ale nějak jsem nestíhala. Musela jsem dopsat slohovku, potom ji přepsat na čistopis. Udělat si čtenářský deník, který stejně ještě není dokončený. V neděli jsme jeli s mamkou nakupovat, takže to jsem taky nemohla nic přidat. Ale koupila jsem si nový kytičkovaný šortky. Jsou úplně boží. Potom jsme si s mamkou koupili ještě nějaký tílka na léto, ale stejně bych jich potřebovala ještě víc.
Dneska jsem vůbec nevěděla co mám napsat za článek. Nejspíš jsem měla napsat další kapitolu Významných nebo Párty, ale moc se mi do toho nechtělo. Tak jsem napsala další jednorázovku. Nedávno bylo na téma týdne něco s časem, tak jsem se toho chytila a vzniklo, ani nevím co. Ale doufám, že se Vám to bude líbit.

Jaro, léto a podzim

17. května 2013 v 18:25
Ahoj,
jak se máte? Já teda moc dobře ne. Snažím si zpravit známky na vysvědčení, abych neměla žádnou trojku, k tomu musíme zařizovat branný den a aby toho nebylo málo, děláme projev na konec školního roku. Vůbec nic nestíhám, takže se moc omluvám.
Dávám vám sem polovinu mé slohové práce. Má to mít název Roční období, ale nestihla jsem ještě dopsat zimu. Takže teď se to jmenuje Jaro, léto a podzim. Doufám, že vám to moc nevadí. Jen co dopíši u zimu, tak to sem dám. Ale to nevím, kdy bude. Možná o víkendu, ale možná až za měsíc. Jsem děsně línej člověk, co odkládá věci na poslední chvíli, takže se nedivte. :)

Drabble

14. května 2013 v 19:17 Povídky
Ahoj, dneska jsem vůbec nevěděla, co přidat za článek. Nechtělo se mi psát další kapitolu a žádný dobrý článek jsem napsaný neměla. Tak jsem se rozhodla, že napíšu drabble. Je to pro mě docela novinka, protože ho píšu teprve po druhé, takže nečekejte žádné zázraky. Je to drabble sto slovné. Tak si ho užijte. ;)


Utíkala jsem lesem co nejrychleji jsem dokázala. Utíkala jsem, aby mě nedohonili oni. Chtěli by mě a nechci vědět co dál. Proto jsem musela utíkat. Utíkat o holý život. Jenže já už byla slabá a oni pořád plný energie. Mezitím, co já jsem pomalu zpomalovala, oni začali zrychlovat. Už jsem cítila jejich dechy na mým zádech. Ruce po mě chňapaly, ale vždycky jsem se na poslední chvíli vykroutila. Nevzdávala jsem to. Jenže, já už nemohla a někdo mě silně zatahal za ruku. Zakopla jsem a oni využili situace. Chňapli po mě a... V tu chvíli jsem se s křikem probudila.

Významní- Grafika

12. května 2013 v 13:25
Ahoj,
takže jsem se rozhodla, že s Významními budu pokračovat. Přesvědčili jste mě a jsem vlastně aji ráda. Možná to nečtou všichni, ale někdo určitě. A taky mě to baví a docela dost. Možná nepíšu dobře, ale doufám, že se budu zlepšovat. Doufám, že každá kapitola bude lepší a lepší. Proto budu pokračovat ve psaní Významných.

Rozhodnutí

10. května 2013 v 21:03 Deníček
Ahoj,
Jak jste si všimli musím udělat jedno dost zásadní (pro mě zásadní) rozhodnutí. Jde hlavně o Vás a vaše rozhodnutí a já se podle toho zařídím.
Takže o čem to tady vlastně celou dobu kecám? Kecám o Významných. Mám dál psát, nebo ne? Myslím si, že to nemá cenu, protože to čte jen pár lidí. Vlastně vím určitě jen o jednom. Takže teď vážně nevím. Já ráda bych psala dál, jenže pokud to nikdo nečte, tak jaký to má význam? Budu tady psát pro jednoho člověka a ostatní budou jen psát hezký? To je podle mě zbytečný. Takže rozhodněte vy. Co si o tom myslíte mi piště do komentářů. Díky moc.

A teď k něčemu veselejšímu. Zkouším dělat svojí první grafiku. Stáhla jsem si Photofiltr a je to podle mě dobrý program. Teď se pokouším o bannery k významných. Už jsem udělala dva blendy a myslím si, že na poprvé to není zas tak špatný. Taky jsem si dva objednala od jednoho blogu, takže to sem příště všechno dám. Doufám, že to půjde.

To bude asi pro dnešek asi všechno. Tak se mějte všechni dobře a uvidíme se v dalším článku. :D

Významní- kapitola 9

7. května 2013 v 21:57 | Ilon-Ká** |  Významní
Ahoj,
konečně jsem se dokopala napsat další díl Významných. Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Knihofilu18. Je to kvůli tomu, že u ní jsem si jistá, že to opravdu čte a taky proto, že mě velice inspiruje. Nevím, co k této kapitole dodat, ak se hned pusťte do čtení.
Kdyby si někdo nepamatoval, co se stalo v minulé kapitole, tak si jí můžete připomenout ZDE


Významní
Kapitola 9
Pohled: Vanessa