Duben 2013

Párty 3

29. dubna 2013 v 19:02 Povídky
Ahoj,
vím, že jsem vám slibovala, že vám sem dám básničku, ale nějak nebyl čas. O víkendu jsem spala u kámošky, takže jsem se na počítač skoro nedostala a dneska jsem dostala chuť něco psát. Rozhodla jsem se teda napsat další díl Párty. Tohle by měl být předposlední díl. Naše hlavní hrdinka už se skoro dostala z tohoto maléru a za chvíli nás opustí. Uvidíme, jak se to vyvrbí.
Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat hlavně mým AFFSkám, které mě pořád navštěvují a nezavrhli mě. Jsem vám moc vděčná, protože bez vás by tento blog nebyl. Takže si tuhle kapitolu užijte.

Hrůza v chatě

26. dubna 2013 v 15:22 Povídky
Ahoj, po dlouhé době se zase ozývám. Ti to co to se mnou vydrželi do teď si můžou vydechnout. Jsem zpět v celé své kráse a síle. Mám už konečně po přijimačkách a už mám i výsledky, takže nemám nervy a budu se moct soustředit na psaní. Vím, že jsem to poslední dobou hodně zanedbávala a chci se omluvit všem mým AFFSkám. Promiňte...!!
A teď k výsledkům přijímaček. Hádejte jak to dopadlo..! Ne, řeknu vám to. Takže jsem přijata na čichnovu.. (bankovnictví). Jupí..!! Strašně jsem tam chtěla a můj sen se vyplnil. A na druhou školu přijata nejsem. Je to gymnázium a bylo tam moc lidí a já jsem docela daleko pod čarou, takže nemá smysl dávad odvolání. Ale mě to vůbec nevadí. Hlavní je, že jsem přijata na čichnovu.
A teď k dnešnímu článku. Připravila jsem si pro vás takovou strašidelnou jednorázovku. Moc neumím vystihnout tu strašidelnou atmosféru, takže se asi bát nebudete, ale nevadí. Ale doufám, že se vám to nikdy nestane. Doufám, že se vám to bude líbit.
(Na pozítřek mám pro vás přichystanou básničku)


Článek na 3 věci

22. dubna 2013 v 16:56 Deníček
Ahoj,
máme tu něco málo z mého života. Nemohla jsem nic vymyslet za článek a další díl ničeho ještě nemám. Tak jsem si řekla že vám sem napíšu co je u mě nového.

Dneska byl super den. S mamkou jsme prvně jeli na oční optiku. Potřebovala jsem změřit kolikátky mám dioptrie a vybrat si brýle. To měření bylo celkem v klidu. Ukazovali mi obrázek :-) a potom písmenka. Moc mě nebavilo to číst pořád dokola, ale co už. Potom přišla ta těžší část. Musela jsem si vybrat brýle. Jsem velice náročný člověk, takže jsem brýle vybrali asi až po půl hodině.(Ne, to přeháním, ale trochu dýl to trvalo.) Nakonec jsem si vybrala takový modrý, hezký. Prý je to retro styl, ale mě to tak moc nepřijde. Kámoška už říkala, že mi sluší, tak snad jo.

Potom jsme jeli na střední školu. Měli jsme se tam dostavit o potvrzení přijetí. Takže, jupí..!! Jsem definitivně přijatá na střední školu.(obor bankovnictví, ekonomika). Zítra jdu ještě na jednu školu, ale tam stejně už jít nemůžu, protože zápisový lístek už jsem odevzdala. Takže si to tam jdu jen tak omrknout a vyzkoušet si, jak bych dopadla. Taťka mi taky slíbil, že potom pojedeme nakupovat. Potřebuji nový trika a svetříky. Jo, a abych nezapomněla, dneska jsem si koupila boží šortky. Jsou růžový a moc sexy. Potřebovala jsem je, protože nemám v čem chodit do školy.

To by bylo asi pro dnešek vše. A všem, kdo ještě budou, nebo dělali přijímačky, přeji, aby se jim dařilo a všechno se jim povedlo.
PS: Nezdá se vám, že čím dál víc blogů pozastavuje, nebo neobíhá?? Já vím, že v tom taky nejsem andílek, ale doufám, že jak to teď je, tak to všem vyhovuje. Kdyby ne, stačí říct, já se přizpůsobím. :-)
PPS: Nezapoměňte se zapsat do kontroly AFFS!!

učitelé

17. dubna 2013 v 18:43 Povídky
Ahoj, dávám Vám sem další jednorázovku. Upřímně, je hodně divná. Původně to mělo být do školy, ale učitelce se to nelíbilo, tak to dávám Vám, abyste posoudili sami.
Mám pro Vás jednu dobrou zprávu. Rozhodla jsem se napsat další kapitolu k Významným. A tahle kapitola bude věnováno jednomu člověku, který mě tady celou dobu inspiroval, i když o tom neví. lLe nechte se překvapit.
A teď už k článku. Doufám, že se Vám bude líbit.


Učitelé

Jednoho dne k nám přišli učitelé. Vypadali jako králové. Králové, kteří vědí všechno nejlíp a jsou neomylní. Tihle králové se nám snažili, co nejvíc znepříjemňovat životy. Chovali se jako moře, u kterého nemůžete nic předvídat. Nevypočitatelnost je jejich hlavní zbraň. Zbraň, která jim slouží k našemu trápení a mučení. A králové se tomu všemu jen smějí.


Kontrola AFFS

15. dubna 2013 v 17:47
Ahoj, máme tu první kontrolu AFFS, abych věděla, kdo chodí na můj blog. Jestli chceš zůstat mím AFFSkem:

Kontralova AFFS-
Přezdívka:
Blog:
Chceš zůstat v mých AFFS:

Vyplňujte do 1.5.2013. Myslím, že je to času dost a doufám, že se zapíšete všichni.

Nemoc

11. dubna 2013 v 16:37
Ahojky lidičky,
chtěla bych se vám omluvit za moji neaktivitu. Jsem totiž nemocná a pořád jen ležím v posteli a spím. Mám angínu a nikomu to nepřeji. Nemůžu jíst a pomalu ani pít. Teprve teď jsem se vyhrabala z postele a šla vám oznámit, jak to semnou je.
Doufám, že mě všichni za moje neaktivitu omluvíte. Od neděle by to mělo být lepší. Takže příjměte moji omluvu a já zase pádím do postýlky se léčit.

Párty 2

7. dubna 2013 v 16:15 Povídky
Ahoj,
konečně jste se dočkali a já napsala další článek. Je to další část Párty. Je to pro všechny ty, kteří chtěli pokračování tohohle příběhu. A tohle není ještě konec. Bude to mít nejspíš další dvě části. Doufám, že si příběh užijete a bude se Vám líbit. A promiňte, že mi to tak dlouho trvalo.

PS: miluji tě

3. dubna 2013 v 20:27 Povídky
Ahoj, mám tu pro vás další jednorázovku. Je to trochu jiný žánr, než na který jste u mě zvyklí. Je to romantika. Je to dopis umírající osoby, svému příteli. Trochu smutné, trochu pravdivé. Doufám, že nikdy nebudete donuceni tohle psát doopravdy. Já měla zužný žaludek, když jsem to psala. Úplně jsem cítila ty její pocity. Nechtěla bych to nikdy zažít. Ten název už je asi v něčem použit, takže doufám, že mi to prominete.
PS: Nejspíš bude další část Párty.