Březen 2013

Párty

31. března 2013 v 14:17 Povídky
Ahoj, moc se omlouvám, že jsem sem nic nedala. Nějak nestáhám... Zase. :D Doufám, že mi všichni odpustíte, kdyby ne, tak bych umřela... :D
Nebudu zdržovat svýma blbýma kecama a radši si předčtěte můj nocý výtvor... :D A upozorňuji, že to není nic pro malý..!!!

Párty

Už od rána jsem se nemohla dočkat až bude deset hodin. Už v devět jsem byla oblečená, namalovaná a měla jsem nachystané všechny potřebné věci. Na tuhle párty nikdy nikdo nezapomene. Bylo za deset minut deset hodin. Byl čas vyrazit.

Volnost

26. března 2013 v 18:16 Povídky
Ahoj... Tak dneska přidávám ten slibovaný článek... :-)
Ve škole s námi zase něco zkoušeli. Učitel nás zavedl na počítače a řekl nám ať píšeme. Všichni jsme ne něho nechápavě koukali. On nám řekl, že dneska budeme zkoušet volný psaní. Prý máme psát co nás napadne. Docela mě to bavilo, ale nevím co řeknete na můj článek, co jsem vytvořila. Nesměli jsme vůbec přepisovat a mazat. Což je dost těžký. Nakonec z toho vznikla ta moje matlanice. Tak hezké čtení.

Volnost
Zase je skoro nedýchatelno. Pořád je jen dusno. Nechápu, jak se někomu může takové-hle počasí líbit. Léto, brrr. Nechápu, jak může mít někdo rád tohle roční období. Pořád jen vedro k popukání, zvířata nemají co pít, nikde žádný stín a všude samí lidé. Turisté, rodinky na výletě, nebo nějací senioři, kteří se chtějí projít. Všude kam se podíváte, vidíte lidi.

Můj slavný návrat

25. března 2013 v 14:59
Hi everybody,
Jak jste se tu beze mě měli? Doufám že dobře. Jsem konečně zpět. Jsem ráda, že jsem si na chvíli od blogu odpočinula(nic proti vám). Ale už jsem se na vás moc těšila. I inspirace se dostavila, takže Hurá..! :)

Máme tu pár změn. Články budu nejspíš přidávat každý druhý den. Někdo si asi myslí, že mojí povinností je přidávat články každý den. Ale já mám blog pouze jako zábavu a ne jako povinnost. Jestli se to někomu náhodou nelíbí, nemusí sem chodit.

Dále... Asi 22 a 23 dubna tady nebudu. Oznamuji Vám to dopředu, abyste byli informovaní. V tyhle dny totiž dělám přijímačky. Už teď se bojím...! Doufám, že je dám.

Dál? Budu psát více jednorázovek. Významní mi teď nějak nejdou, takže aby blog nestál, napsal jsem si už pár příběhů dopředu. Zítra tu bude první. Je asi z těch co jsem napsala nejslabší, ale co už... Dělala jsem ho totiž ve škole. Ale víc až zítra.

Tak zatím pá... :)

Dočasné pozastavení blogu

18. března 2013 v 15:30
Ahoj, už je to tady. Doufala jsem že tenhle okamžik co nejvíc oddálím, ale přišel docela brzo. Pozastavení. Nebojte, bude to jen na týden, takže do příštího pondělí. Budu se snažit obíhat dál, ale nevím jak budu stíhat.
Asi se divíte co tak nejedenou. Zaprvé nemám čas. Zadruhé mi došla inspirace a za třetí se teď účastním pár soutěží(na blogu i ve škole.)
Takže si teď týden odpočinu, načerpám inspiraci a za týden mě tady zase máte. Načerpám inspiraci a doufám, že mi to psaní potom zase půjde. Teď jsem měla nějaký špatný období...
Takže za týden Čau... :-)

Poloviční smrt

13. března 2013 v 19:19
Ahoj, promiňte, že jsem nic nepřidávala. Nestíhám, ale teď... Bingo. Napsala jsem pro vás tu strašidelnou povídku. Někteří z vás, si přály strašidelnou jednorázevku. Tak tady ji máte. Je pro Vás, tak si ji užijte a doufám, že se Vám bude líbit.

Čarodějka a Čaroděj

9. března 2013 v 18:38 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj všichni. Omlouvám se, že sem dávám článek až dneska. Zase nestíhám. Zase kvůli škole. Jedna učitelka si teď na mě zasedla a chce toho odemě strašně moc!
Rozhodla jsem se udělat článek o své nové knize. Došla mi minulý týden, ale nestihla jsem o tom napsat.

Čarodějka a Čaroděj

Strhující vyprávění o sourozencích Wisty a Whit Allgoodových. Wisty je patnáct a bratrovi sedmnáct. Uprostřed noci jsou z domova odvlečeni tajnou policií "Nového pořádku", zločinného režimu, který se ujal moci. Stejně tak se ocitly ve vězení i tisíce patnáctiletých dětí, mnoho jich je nezvěstných. Nový režim zakazuje hudbu, knihy, umění - a také kouzla. V hierarchii mocných je nejvyšší "Jediný, který je Jediný". Oba sourozenci jsou obviněni z čarodějnictví a obvinění nerozumí. Nikdy na sobě nepozorovali něco zvláštního a neobyčejného. V nejvyšším rozčilení nočního přepadení se Wisty najednou rozzáří zeleným světlem a z prstů jí šlehají blesky. Aby rychle smazal úkaz, který svědčí proti ní, Whit způsobí silný vítr, který plameny uhasí. Do té doby o svých schopnostech netušili. Stanou se vůdci hnutí odporu, s kouzly však nemají zkušenosti a teprve se je učí zvládat.

Hřích

7. března 2013 v 18:37 Básně
Ahoj,
nedávno jsem se docela nudila tak jsem se pokusila napsat básničku. Já vím, nic moc, ale snažila jsem se. Já básničky prostě psát neumím. Ale snažím se zlepšovat, protože mým snem je stát se spisovatelkou. Vím, že je to hodně nepravděpodobné, ale navadí. No tak k básničce. Doufám, že se vám bude líbit.

Pásmo

5. března 2013 v 15:35
Ahoj,
dneska v češtině se učitel rozhodl, že s námi zkusí udělat pásmo. Jde o to, že učitel řekne první slovo/dvě slova a vy k tomu musíte napsat první co vás napadne. Je to takové volné veršování, i když se nic nerýmuje. Jde o to aby si člověk procvičil fantazii. Já vám sem dám svoje pásmo. Vůbec se to nerýmuje, takže nechápu, proč se tomu říká veršování. To je asi jedno, hlavně se nelekejte mého mistrovského díla.
(to co je kurzívou,to nám zadával učitel)

Forever Love

2. března 2013 v 19:36
Ahoj,přidávám sem tu básničku s kterou jsem se přihlásila do soutěže k All. Sice jsem nevyhrála, ale nevadí. Vítězící básnička byla o hodně lepší. Ale ještě než si přečtete moji básničku, chtěla bych vás o něco poprosit. Zkuste dál vymýšlet ty básničky. Mám jich od vás zatím jen pár a to máme sestavit celou abecedu. To chci ještě vidět. Kdyžtak to pište SEM. Moc moc moc prosím, něco myslete. Jedna osoba může i víc básniček.