Únor 2013

Šílená Abeceda

28. února 2013 v 17:43
Ahoj,
Asi si říkáte co je to za název že? Je to takový můj malý originální projekt. Ale potřebovala bych pomoct od vás všech. Sama to asi (určitě) nezvládnu, takže se obracím na vás, jako moje nejvěrnější lidičky. A upozorňuji vás, že je to můj vlastní projekt, takže se nelekejte. A nestěžujte si, že jsem vás nevarovala.
viz. celý článek

Zase nestíhám

26. února 2013 v 18:06 Deníček
Ahoj lidi,
Jak jste se určitě z názvu vyvodily, zase nestíhám blogovat. Pořád jen škola, škola a škola. A taky mi dochází inspirace. Jasně, mám psát Významný, ale je to blbý psát jen to. Proto kdyby někdo chtěl ode mě napsat povídku, stačí napsat pod článek. Byla bych radši, kdybyste mi tam napsali i o čem to má být. Například Temnota, nebo něco takového. Ale to nemusíte.(vím, že se nikdo nenapíše, ale možnost vám dát musím :D)

A co dál? Mám se skvěle. Prožívám teď skvělé období(až na tu školu). Konečně mám pořádný, fungující vztah. Po jaké době... Takže jsem neskutečně šťastná a každou volnou chvíli jsem s ním. Doufám, že mi to nemáte za zlé.

No.. Dál... Napsala jsem básničku do soutěže, tak vám ji tady potom zveřejním. Ale není moc dobrá. Určitě se nemůžu rovnat s některými z vás. :)

No, to je asi pro dnešek všechno. Zase se vám někdy ozvu. Mám vás všechny moc ráda.
Vaše Ilon-Ká**

Jacqueline Wilsonová

22. února 2013 v 20:31 | Ilon-Ká** |  Recenze
Ahoj, dneska jsem se rozhodla napsat něco do rubriky Knihy. Budeto to něco o mém oblíbeném utorovi, spíše autorce jak jste jistě pochopily z nadpisu, a její knize, kterou jsem teď četla. Miluji její styl psaní a jestli jste taky její milovníci, tak je to článek hlavně pro vás. A kdo ji nezná, určitě by ji měl vyzkoušet. No, mých keců už bylo dost a jde se na věc.

21.století aneb Konec světa

20. února 2013 v 17:43 Téma týdne
21.století aneb Konec světa

Co si myslím o problémech 21.století? Že těch problému máme strašně moc. Hodně jsem přemýšlela a došla jsem k názory, že máme jen samé problémy. Všude kam se podíváte jsou nějaké prblémy. Lidé si na všechno stěžují. Nikdo není šťastný. Tomuhle se říká pokrok? Tak to pěkně děkujeme, ale ne! To radši budu žít v době kamenné. Nebyla tam žádná vláda, všichni se rozhodovali společně, žádné technologie a války, nedřepěli doma zavření, ale běhali venku a užívali si každý den. Kdo si v téhle době najde chvilku na to, aby dělal jen to co ho baví? Nikdo. Všichni se jen honí za prací.

Ale co je ten největší problém? Technologie, jak tvrdí Knihofil18? Nebo naše vláda? Nebo snad válka a hladomor? Nebo to je úplně něco jiného. Podle mě za můžeme svým způsobem všichni. Jasně že technologie a vláda na tom mají taky svůj díl, ale kdo vytvořil ty technologie? A kdo vymyslel vládu? My. My všichni jsme se podílely na tomto ,,prokletí,, 21.století.

Významní- Kapitola 8

18. února 2013 v 17:57 | Ilon-Ká** |  Významní
Máme tady další kapitolu Významných. Konečně že? Jo, já vím že mi to zase trvalo, ale povedlo se. Co si myslím o téhle kapitole? Je to pravý opak té minulé. Zatímco předtím to byla taková pohodička, tentokrát tu máme další průšvih. Vanessa se zase dostala do dalšího nebezpečí. Jenže ani já nevím jak ji tentokrát osvobodím. Asi to nechám náhodě. No tak já vás nebudu zdržovat mýma blbýma kecama a pusťte se do čtení.
PS: Uvítala bych nějakou kritiku, abych věděla v čem se mám zlepšit.


Významní
Kapitola 8
Pohled: Vanessa

Už od rána jsme měla takový divný pocit v břiše. Takový ten pocit, jako že se má něco stát. Něco strašného. Zaplašila jsem tyhle myšlenky. Co by se asi mělo stát? Radši jsem se převlékla do věcí, co mi včera Andre přinesl. Byli to nádherné kytičkované šaty pod kolena. Oblékla jsem se a sešla dolů. Už jsem se ani nezhlížela po domě a rovnou jsem zamířila k zahradě s terasou. Ale krása tohoto domu mě nepřestávala udivovat.

Došla jsem až na terasu a jak jsem očekávala, uviděla jsem tam Andreho i malou Melanii. Hrála si s panenkami a vypadala u toho velice šťastně. Kéž bych měla taky tak hezké dětství. Tahle malá potvůrka může být celý den venku a dělat si co chce. To já jsem byla pořád zavřená v postýlce, nebo v nějaké ohrádce, aby rodiče mohli pracovat a já nic nerozbila.

Významní- Kapitola 7

13. února 2013 v 15:34 Významní
Ahoj, konečně jsem se dokopala napsat tuhle kapitolu. Není tam žádná zápletka, je to spíše seznámení s okolnostmi. Doufám, že to nikomu nevadí. Kapitolka není moc dlouhá, ale slibuji, že vám to příště vynahradím. Vanessa se znenadání ocitá v nebezpečí z kterého neví jak se dostat. Takže to zase zbude na mě. Samozřejmě. No nic. Užijte si tuhle kapitolu a doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit.
Významní
Kapitola 7
pohled: Vanessa

Vzbudila jsem se do jasně osvětlené místnosti. Ležela jsem ve velké manželské posteli a naproti mě se nacházelo velké francouzské okno. Zvedla jsem se a šla jsem se podívat z okna. Měla jsem neuvěřitelný výhled. všude se rozprostírala obrovská zahrada s květinami, ovocnými stromy a byla tam i fontánka. Byla to nádhera. Nechtělo se mi od toho okna odcházet, ale nevěděla jsem kde jsem a co se semnou bude dít. Vedle postele byl noční stolek a na něm sklenička s vodou. Uvědomila jsem si, že mám strašnou žízeň a celou skleničku jsem vypila.

Diplom

9. února 2013 v 17:42
Tady mám ten diplom pro Knihofil 18. Doufám, že se ti bude líbit. Není nic moc extra, protože to s grafikou moc neumím.

Dále jsem se rozhodla i nadále psát Významný. Takže zítra, nebo pozítří čekejte další kapitolu. Doufám, že to někdo bude číst. :-) To je pro dnešek všechno. Užijte si víkend a ať se vám nic nestane.
Vaše Ilon-Ká**

Už nevím co mám dát za nadpis... :D

8. února 2013 v 15:29 Deníček
Ahojky lidičky,
Jak se máte? Já se mám docela dobře. Skončila škola a začaly prázdniny!! Jupí. Co budete dělat? Já jedu ke kámošce a budeme se celý týden válet v posteli. Nebude se nám chtít nic dělat. :)
Tak k hlavní věci na kterou jsem se vás chtěla zeptat. Mám psát Významný? Já jenom, že kvízu se zúčastnil jen knihofil18 (měla jsi všechno dobře. Gratuluji. Co by sis přála na diplom?). Nevím, co si mám o tom myslet? Že to nikdo nečte, nebo se to nikomu nechtělo vyplňovat. Opravdu nevím. Tak co mám dělat?? Poraďte mi prosím.
No nic. Už jsem se vykecala, tak vám sem dám nějaké hezké obrázky na zlepšení nálady.

Taková abstrakce, ale mě se to líbí.

Poznej sám sebe- 4,5

5. února 2013 v 16:36 Poznej sám sebe
Ahojky, how are you? I'm fine. Promiňte, že jsem včera nepřidala žádný článek. Zase nestíhám. A hádejte kdo za to může? Škola. Psali jsme z matiky a dostanu trojku, pravdu moc dobrý. NO to je jedno, stejně nikoho ty moje kecy nezajímají. Radši jdu psát.

4, Uzavřená vs společenská

Já jsem spíše společenský člověk. Jsem ráda mezi lidmi o kterých vím, že mě mají rádi a berou mě takovou jaká jsem. Sama bych moc dlouho nevydržela. Dřív nebo později (spíš dřív) bych se zbláznila. Já potřebuji pořád nějakou společnost. Někoho s kým si můžu povídat a s kým můžu dělat různé kravinky.

Ale nejsem ja někteří lidi, který když nejdou jeden den na diskotéku tak si myslí, že se zboží svět. Chodím ven když mám na to náladu a do ničeho se nenutím. Kdybych šla ven s donucením, vím jak by to dopadlo. Byla bych protivná a nedalo by se semnou mluvit.

Poznej sám sebe- 3

3. února 2013 v 19:25 Poznej sám sebe
3,Jak se chováš k cizím lidem?
Jak se chovám k cizím lidem? Musím se přiznat, že se jich docela bojím. Většinou mám velký problém se s někým seznámit a ještě větší se s někým skamarádit. Nový lidi k životu moc nepotřebuji.

Já k životu potřebuji jen svoje nejlepší kámošky a rodinu. Nechápu, proč bych se pořád měla s někým sesnamovat, když se s většinou stejně už nikdy neuvidím. Jsem společenská, ale jen tehdy, když jsou kolem mě lidi které znám. Lidi, které mám ráda.