Leden 2013

Významní- Kvíz

31. ledna 2013 v 14:48

Ahojky, připravila jsem si pro vám menší kvíz na Významný, abych mohla posoudit, jak pečlivě čtete. Byla bych ráda, kdybyste nikdo nepodváděl a nečetl starý kapitoly. Nevadí, když to budete mít špatně, nikdo vám hlavu neutrhne. Je to jen pro mě, abych zjistila jestli má cenu psát další kapitoly.
Možná udělám diplom dvou, kteří to budou mít nejlíp. Ale není to jistý. Ale snažte se všichni. Prosím.

Významní- Kapitola 6

29. ledna 2013 v 13:00 Významní
Konečně se dočkáváte. Napsala jsem další kapitolu. Hurá. Děj se mi trochu zamotává. Vůbec nechápu, co ty postavy dělají. Vůbec mě neposlouchají a dělají si co chtějí. Já za to nemůžu, opravdu ne. Doufám, že si ty postavi pomůžou sami, protože já je pořád zachraňovat nebudu. Ale to je jedno. Doufám, že se vám bude tahle kapitola líbit a uvítala bych i kritiku a návrhy na zlepšení.
Významní
kapitola 6
pohled: Vanessa

2, Můj nejoblíbenější předmět

28. ledna 2013 v 11:38
2, Můj nejoblíbenější předmět
Můj nejoblíbenější předmět? Já jich mám docela dost. Ve škole máme dobré učitele, kteří nám hodiny zpříjemňují, takže to máme dobrý.

Můj první úplně nejoblíbenější předmět je....(počkej si)...... dějepis.
Ano, opravdu je to tak a nejsem blázen. Je to úžasný předmět. Mám na něm ráda tolik věcí.

Strašně mě baví poslouchat příběhy o mytických stvořeních. Vezme mi si třeba takového Minotaura. Každý o něm už určitě slyšel. Je to naprosto úžasný příběh a lidé by si z něj měli vzít velký ponaučení. Tyhle příběhy někdo napsal pro to, abychom neopakovali jejich chyby. Abychom se mohli učit a vyvíjet. A co mi místo toho děláme? Polovinu příběhu už nikdo nezná a tu druhou se učíme jen ve škole a to jen rychle přeletíme. Ale vždyť jsou tak úžasné.

1,Jak vypadal můj nástup do školy?

28. ledna 2013 v 10:58
Na svůj první den ve škole si moc nepamatuji. Zjevují se jen mlhavé vzpomínky.
Vím, že jsem se do školy strašně těšila, ale měla jsem i strach. Pamatuji si, že když jsme došli s mamkou do školy, museli jsme i s ostatními prvňáčky projít chodbou, kde čekali žáci z ostatních tříd. Docela jsem se jich bála. Pak mám tmu.

7 dní

26. ledna 2013 v 19:39
Ano, nic nestíhám a vrhám se do dalšího. Téma škola? Mě asi omejou. Nesnáším školu a mám tady o ní psát? Tak jo, ale nedivte se, že to nebude moc hezký.

Témata:
1. Jak vypadal můj nástup do školy?
2. Můj nejoblíbenější předmět.
3. Předmět, který nesnáším.
4. Učitel, kterého má ze všech nejradši.
5. Učitel, kterého nesnáším.
6. Kam bych chtěla jít po základní škole? případně Co budu dělat, až vyjdu střední školu?
7. Jak dopadlo mé vysvědčení?

Poznej sám sebe- základní informace

23. ledna 2013 v 21:04 Poznej sám sebe
Ahojky,
ve škole máme takový malý projekt Poznej sám sebe. Jde o to, že máme o sobě napsat 10 vlastností. Já vám to tady trochu stěžím. Budu moc ráda, když se zapojí co nejvíc lidí.

Takže o co jde?
Každý den napíšete jednu svoji vlastnost, ne tak ledajakou, já vám je tak trochu zadám, a vy musíte napsat, co ta vlastnost o vás vypovídá, jestli jste s touhle vlastností spokojení atd.

Co já vím... :D

22. ledna 2013 v 18:36 Deníček
Ahojky všichni,
jak se máte? Doufám, že dobře. Já se mám moc dobře. Zjistila jsem, že mi vychází jen dvě dvojky (ne, vůbec se tím nechlubím :D). Známky už máme naštěstí uzavřený, takže už si to nemůžu zhoršit. Vlastně si zítra ještě zkusím opravit matematiku, tak mi držte palečky. Zase mám pár věcí na srdci. Kdyžtak mě nechte vykecat, vím, že to nikoho nezajímá :D :D

Chtěla bych vám moc, ale opravdu moc poděkovat, že chodíte na můj blog. Vím, že jsem strašná, ale mám docela vysokou návštěvnost a za to vděčím vám všem. (tleskám vám). Jste opravdu moc dobří lidičky a mám vás moc ráda :D

Významní- Kapitola 5

19. ledna 2013 v 20:11 Významní
Ano, konečně jsem napsala další kapitolu. Je sice trochu kratší, ale mě nejdou psát dlouhé kapitolu. Doufám, že se to časem zlepší. Ale aspoň se snažím, to se taky počítá ne? Byla bych moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsali i co se vám nelíbí, co bych měla na svém psaní změnit. Chybama se člověk učí. :D

Vesmír

17. ledna 2013 v 18:02 Povídky
Tady máte mojí malou povídku na zamyšlnení nad tímto světem. Podle mě svět ,,spěje,, do záhube. Jen se všichni podívejte kolem sebe, když jdete do školy/práce. Co vidíte? Všude je jen bordel a věci, které ničí naši drahocenou Zemi. A kde budeme potom bydlet? Odstěhujeme se na další planetu, kterou za pár tisíciletí znovu zničíme? No tak dost mých keců, radši si to přečtěte sami a podělte se o svůj názor. :-)

Láska, aneb Není růže bez trní

15. ledna 2013 v 17:58 Téma týdne
Láska, aneb Není růže bez trní
Promiňte, že zas píšu něco jiného než mám. Významní, no tam to trochu pokulhává, ale já se polepším slibuji. Příští týden se to má všechno uklidnit, tak snad.
Tohle téma jsem pojala trochu jinak. Láska má představovat tu růži a hlavní zápletka ty trny.
Doufám, že se vám to bude líbit, i když to není žádný mistrovský dílo. :-)