Noc-3díl

1. prosince 2012 v 18:05 |  Povídky
Ahojky, tady máte ten třetí díl Noci. A kdo nečetl ani jeden díl, tak by měl tuto chybu napravit a přečíst si je tady. 1 část a 2část. Takže jdeme na to :))

To první na co si pamatuji je strašná bolest hlavy. Ta bolest mě probudila z mého s nění ke kterému bych se teď ráda vrátila. První co jsem uviděla, byly šedé zdi. Pořádně jsem se rozhlédla, ale neviděla jsem nic, kromě malého zamřížovaného okna. Z toho jsem usoudila, že mě zajali a teď mě tu vězní. Ale nevěděla jsem, jestli zajali i mého sluhu. Doufám, že ne. Chtěla bych, aby mohl žít a netrápit se kvůli mě. Teď tu sedím a čekám. Nevím kolik hodiny uběhlo od té doby co jsem se probudila. možná 5 hodin, ale možná jen 1 hodina. Nevěděla jsem to, takže jsem každým okamžikem očekávala jistou smrt, která musela přijít.
Po pár hodinách, nebo možná ne, jsem dostala žízeň. Jen jsem na to pomyslela a rozletěli se dveře. V nich stál nevor, který se docela podobal člověku, až na to že měl dlouhé ostré drápy a zuby, které mu vyčnívaly z úst. Nesl podnos na kterém byla voda a nějaký jídlo. Poležil to na zem a v tichosti odešel. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Nechápu proč mi chcou dát jídlo, když stejně za chvíli zamřu. Ale třeba v tom jídle je jed, který mě usmrtí okamžitě. Rozhodla jsem se že se toho radši ani nedotknu. A až ten muž zase příjde zkusím proklouznou a utéct. \vím že mám jen mizivou naději, ale pořád lepší než nic.

Probudil jsem se v cele. Bylo to jasný na první pohled, Šedé zdi, zamřížovaný okna a všude bylo chladno a smrad. Nevěděl jsem holik je hodin a ani mě to moc nezajímalo. Smrt jsme měli jistou. Mě i Hvězdu zajali, a já ji nemůžu pomoct, protože mi zakázala použít mou Moc. Tak jsem tam jen seděl a čekal na svůj konec. Nemusel jsem ani čekat tak dlouho. Po chvíli jsem totiž uslyšel šouravé kroky, které se pořád blížili. Ale já jsem se nehodlal vzdát. Jestli mám umřít, tak v boji. Stoupl jsem si za dveře a čekel. Najednou se otevřely dveře a moje ruka vylítla. Trefl jsem se a Netvor se chytl za obličej. Využil jsem jeho nepozornosti a hopl ho do slabin. Netvor se skácel na zem a já ho eště pořádně bouchl do hlavy. Asi omdlel.
Tak a co teď?? Ostatní netvoři se o tom asi rychle dozvědí, takže bych měl co nejrychleji najít Hvězdu a vypadnout odtud. potom bysme už konečně mohly zachránit lidstvo a žít dalších 5 let v pohodě. Ale věděl jsem že to tak stejně nebude, a že tato noc bude eště pořádně dlouhá.

Tohle je 3 díl. doufám že se vám líbil. Mě i to psaní začalo docela bavit, takže budu psát častěji. třeba se česem zlepším. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 knihofil18 knihofil18 | Web | 1. prosince 2012 v 21:18 | Reagovat

A tiež si sa už aj dosť zlepšila. :) Tiež to začalo u mňa ako koníček a teraz je z toho full-time job. :) Som rada, lebo som si tvoje písanie obľúbila. Tiež ma potešili opisy a myšlienky postáv. Najprv som mala chaos, keď si zmenila pohľad. Ja tiež mením pohľady, ale vždy tam napíšem Z pohľadu Tiny alebo Pohľad: Tiny. :) Praktická vec, ale to len aby nemiatlo.
Tačína sa to poriadne zauzľovať... rýchlo ďalšiu! :)

2 blogctvrteholky blogctvrteholky | 1. prosince 2012 v 21:29 | Reagovat

To bylo schvalne ze jsem tam nepsala ten pohled :) a moc dík, takova pochvala od mistra potesí :))

3 Mentoska :3* Mentoska :3* | 30. května 2013 v 21:36 | Reagovat

Je to skvělý.... :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama