18) Moja spriaznená duša.

18. prosince 2012 v 16:07
18, Moje spřízněná duše.
Mám dvě spřízněné duše. Moje nej kámoška a zároveň moje sestra Kamilka :-) a můj kluk Jakub.
Oba je mám strašně ráda a nikdy bych je za nic nevyměnila.

Kamila- Je to moje nevlastní sestra a nej kámoška. Když jsme spolu tak děláme samí kraviny. S ní se nejvíc nasměju, ale můžu se jí i svěřit a to je důležitý. Kamarádi by tu měli být v dobrém, ale i v tom špatném. Kamila mě nikdy nezradila, občas se pohádáme, ale za pár minut se opět usmíříme. Nikdy na sebe nedokážeme být naštvaný déle než 30 minut. Když jsme byli menší lidi si nás pořád pletli(a dělají to do teď) a to posílo náš vztah. Vždycky jsme se chtěli ještě víc podobné té druhé. Doufám, že budeme kámošky na vždy. I love her foreve.

Jakub- Můj kluk. Co k tomu dodat?? Zná mě hodně dobře a já ho taky. Důvěřuji mu a doufám, že i on mě... Strašně ho miluji(vím, že zním jako zamilovaná puberťačka..) Doufám, že s ním budu moct být co nejdéle, ale kdyby jsme se měli rozejít, tak doufám, že pořád zůstaneme přáteli. Máme toho tolik společného a jsme rádi u sebe a tento vztah nechci zničit ani a nic.

Kamarádi jsou důležitý. Bez nich by jsme nebyli nic. S přáteli zažíváme své nejhezčí chvilky, ale taky ty nejsmutnější. Komu by jsme si stěžovali, nebo koho by jsme ,,drbali" kdyby nebyli kamarádi?? Jsou to naši Všechno a měli by jsme si jich vážit a my by jsme se měli snažit, aby jsme byli taky takový dobří kamarádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IvanQa-Ejessica IvanQa-Ejessica | Web | 18. prosince 2012 v 19:18 | Reagovat

Páni závidím ti.. Já mám kolem sebe hodně kámošů fakt dobrý ale nejlepší kámošku mi to nenahradí bohužel tu zatím nějak nemám ale kámošek jooo jen nej je prostě ta jedna nej :D krásný článek a hezky napsaný

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | 18. prosince 2012 v 19:23 | Reagovat

[1]: dík, nej kámošku určitě někdy objevíš :-) a tu ti nikdy nikdo nenahradí :-)

3 Mentoska :3* Mentoska :3* | 30. května 2013 v 22:24 | Reagovat

Ooo jsi nejlepší ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama