Listopad 2012

Noc-2díl

27. listopadu 2012 v 16:07 Povídky
Tohle je další díl Noci, doporučovala bych si přečíst prvně 1.část ZDE

Musíme se nenápadně dostat k hradu. Ale jak to udělat? Ptala jsem se same sebe. Polovinu cesty můžem ujít schovaní v lese, ale k hradu vede jen jedna cesta o to přes otevřenou louku. A to je ten problém. Netvoři mají špehy všude, určitě i u ptáků. Sluha by mohl zneškodnit ptáky, ale pokud by nás napadli, byli bysme bezbraní. Já svoji moc použít nemůžu a sluha jí má jenom omezeně.Asi to budem muset risknout. Rozhodla jsem se.
,, Půjdme k hradu. Tady půjdem přes les, kde by nás nikdo neměl vidět. Přes louku půjdeme svižným krokem a musíme být potichu. Kdyby nás napadli netvoři, neútoč a hlavně nekouzli. Tvoji Moc budem potřebovat později. A kdyby chtěli jenom mě, ty musíš utýct. Nesnaž se mě zachránit. Jasný? "
Muž se zamyslel. Měl nechat svou paní těm netvorům? Moc se mu nechtělo, učili ho,že má svou paní chránit za každé okolnosti. Hvězda si všimla, že muž se nemůže rozhodnou zda uposlechne.
,, Jestli neutečeš a nezachráníš se , tak.... tak tě proměním v žábu." Věděla že muž má panickou hrůzu z žab a musela toho využít.
Muž tedy souhlasil a tak vyrazili. Přes les to šli pomalu a potichu a nezdálo se, že by je někdo sledoval. Zastavili na konci lesa, aby se rozhlédli a ujistili se, že je nikdo nesleduje. Nikde nikoho neviděly.
Vstoupily na louku a snažili se jít co nejtišeji. Najednou Hvězda uslišela nějaký šramot. Otočila se, ale už bylo pozdě. Na ni i na muže něco spadlo a strhlo je to k zemi. Ještě před tím než omldlela ucítila ostrou bolest na hlavě. Její poslední myšlenka potřila jejímu sluhovi. Doufala, že nepoužil Moc.

Jak se vám líbí tento text?? Já vím není to nic moc ale... :) jak si myslíte, že to bude pokračovat?? Já sama to totiž eště nevím, takže přijímám jakékoliv nápady :)

Hlasujte

27. listopadu 2012 v 15:42
Ahojky, můžu vám o něco poprosit?? Nemohly bysmte pro mi dát hlas?? Kdyžtak TADY Dík :))

Noc

24. listopadu 2012 v 17:59 Povídky
Byla noc. Na obloze svítil měsíc v úplňku, ale nebyla vidět ani jedna hvězda. Byla to zvláštní noc, která se opakuje jen každých 5let. Tuto noc vstoupily hvězdy na zem, aby mohly pomoct lidstvu.
Jedna hvězda stála pod starým dubem. Měla na sobě tmavý plášť, takže ji nebylo skoro vidět. Byla vysoká a jmenovala se Jasmin. Vedle ní stál malý,modsaditý muž ve velkém modrém kloubouku.
Jasmin už to nemohla vydržet a naštvaně promluvila na muže.
,, Nemůžes být trochu potichu?? Víš,že mě nikdo nesmí vidět a ty si vezmeš dlouhý modrý kloubouk a šramotíš tu tak,že by to slyšel i hluchý."
Muž se zarozil, protože nezažil, že by Hvězda mluvila tak naštvaně. Většinou byly klidný a rozvážný. To že byla Hvězda tak naštvaná muselo znamenat že se děje něco zvláštního, něco nebezbečného. Strašně ho zajímalo co se stalo, takže se musel zeptat.
,, Má paní, co se děje? Obvykle nebýváte takhle naštvaná."
Hvězda se zamyslela a uvažovala jestli má svému slohovi povědět pravdu. Moc se jí do toho nechtělo, ale potřebovala pomoc od nějakého smrtelníka,který vládl Mocí.
,, Ano děje. Jak víš v tuhle noc máme pomáhat, ale dnes nemůžem. Na nebi převzal moc starý zlý čaroděj jménem Erebus. Chce zánik lidstva a tak na nás poslal netvory,kteří jsou zkrs na zkrs zlý. Oni mají výhodu, protože tu mají hodně pomocníků, kdežto my máme každá jen jednoho sluhu. Můžeme s nimi sice bojovat pomoci naší Moci, ale to by jsme nesplnily své poslání a padly by jsme."
Muž nad tím chvíli uvažoval, ale nemohl najít žádný řešení , kteté by pomohlo.
,, A co chceš dělat má paní??
,, Vydíš tam ten hrad?? Tam se musíme dostat bez toho,aby nás někdo viděl. A ten tvůj klobouk k tomu moc nepřizpívá."

Tohle je můj první text, který jsem vymyslela. Takže nebuťte moc přísní :) a odpusťte mi moje pravopisné chybky :)

Slovní kopaná

22. listopadu 2012 v 15:45 Hry/pro ty kdo se nudí/
Nudíte se?? já totiž ano, Tak jsem vymyslela, že si můžem zahát slovní fotbal. Pravdla všichni znáte ne?? Každý musí vymyslet slovo na poslední písmenko předešlého slova např: slon-noha-ananas.....
Chápete všichni?? doufám že jo :D Takže vykopávám.. slovo...
.... AUTOBUS :))

Pokoj 1408

22. listopadu 2012 v 15:41 Filmy
Ahojky, máte radi horory?? já ne, takže pro mě byla škola ,, horor,, :)). V angličtině jsme se dívaly na horor pokoj 1408. Já si musela celou dobu malovat, protože nemám ráda ty ,, lekavý,, scény. A těch je tam hodně. Klidně si ten film pusťte. Pro milovníky hororů doporučuji :D

Náramky

22. listopadu 2012 v 15:35 móda
Ahojky, nosíte rádi náramky. Vím, že teď je in nosit jakýkoliv barvy, tvary, druhy náramků. Já moc ráda náramky nenosím. Většinou mi děsně zavazí. Ale tyhle se mi moc líbí. Co na ně říkáte??

Gatě

22. listopadu 2012 v 15:24 móda
Ahojte, Tak co máte radši vy?? Mě víc vyhovují ryfle. Jsou mi pohodlnější :)).

šaty

21. listopadu 2012 v 15:23 móda
Za chvíli budu končit školu a s holkama ze třídy jsme se domluvily že si každá vezmeme šaty. Poraďte která barva a který styl se vám nejvíc líbí. Za každej názor jsem vděčná :)
1. Fialový
2. Černý

3. Kytičkovaný(ty se mi moc nelíbí)

4. Plesový
Tak to jsou všechny. Tak prosím raďte, které se vám nejvíc líbí. Dík :)

Co tahle šedou?? :)

21. listopadu 2012 v 15:10 móda
Tyhle hadříky jsou pro milovníky šedé :)
Co se vám nejvíc líbí? Já moc šedou nemusím, ale ty gaťe jsou hezký :)

Modrý styl

21. listopadu 2012 v 15:04 móda
Toto je nová rubrika o módě. Kdo nemá rád modrou barvu nezoufejte. Přidám co nejvís barevných kombinací, aby si každý mohl vybrat :)
Mě osobně se nejvíc líbí ta taška a šortky. A co se nejvíc líbí vám??